Zobacz galerię [5 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
22 sty 2018 13:27

Karnawałowe przyjęcie: dodatki i dekoracje

Trwający karnawał to idealna okazja, aby zorganizować przyjęcie dla znajomych i przyjaciół. Zadbaj o wyjątkową oprawę spotkania i odmień swoje mieszkanie dzięki aranżacyjnym dodatkom, które wykreują znakomitą atmosferę!

Karnawałowym spotkaniom coraz częściej towarzyszy motyw przewodni. Może nim być konkretny kolor, styl ubioru lub na przykład tematyka filmowa. Poniżej znajdziesz kilka propozycji salonów Agata na to, jak uatrakcyjnić przestrzeń w domu przed imprezą, tak aby współgrała ona z Twoją wizją. Wybierz to, co najbardziej odpowiada Twojemu stylowi i zaskocz znajomych!

Postaw na błysk!

Eleganckie, błyszczące, srebrne lub złote dodatki do aranżacji to nieodzowny element większości przyjęć w stylu glamour. Jeśli jesteś jego zwolenniczką, Twoja impreza karnawałowa nie może się obejść bez kilku stylowych detali! Dzięki odrobinie blichtru i brokatu goście poczują się jak na hollywoodzkim przyjęciu!

Graj w kolory!

Karnawał to nie tylko eleganckie złoto, srebro czy brokat, ale również kolor! Czerwony, niebieski czy różowy? Który z nich lubisz najbardziej? Wybierz ten, który jest Ci najbliższy i zaszalej z dodatkami!

Czytaj również: Kominek: zobacz najnowsze propozycje producentów

Kolorowe poduszki, narzuty, świece, a do tego kubki dla gości w tym samym odcieniu i efekt „wow” gotowy. Jeśli nie brakuje Ci odwagi, zawsze możesz postawić na do-datki w różnych kolorach.

Baśń w Twoim domu

Jeśli zdecydujesz się na filmowy charakter swojego przyjęcia, warto wprowadzić do mieszka-nia konkretny klimat, na przykład rodem z baśni. Drewniane dodatki, roślinne motywy i cie-płe światło powinny wprowadzić nastrój znany ze słowiańskich opowieści. Koniecznie poproś gości, aby przebrali się zgodnie z tematem przewodnim, ponieważ tylko wtedy osiągniesz zamierzony efekt.

Bez względu na to, który styl karnawałowej imprezy najbardziej przypadł Ci do gustu pamiętaj, że najważniejsza jest dobra zabawa i komfort Twoich gości, dlatego podchodź do wszystkiego z dystansem i uśmiechem.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH