Linia farb do wnętrz Jedynka deco & protect - kolory Relaks w zieleni, Dzień pełen słońca. Fot. Jedynka

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Linia farb do wnętrz Jedynka deco & protect - kolory Relaks w zieleni, Dzień pełen słońca. Fot. Jedynka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
13 lut 2018 09:21

Kolor we wnętrzu: aranżacje pełne ciepła

Jak wykreować pozytywną aurę i ciepły klimat w domowych wnętrzach na zimę? Wystarczy wykorzystać w aranżacji pastelowe barwy kwiatów, kolory słońca, nieba i piasku.

Delikatne odcienie z nowej linii farb Jedynka Deco & Protect wprowadzą odrobinę przyjemnej lekkości do pomieszczenia, dostarczając pozytywnej energii na każdy dzień.

Plaża, piasek i czyste błękitne niebo przywołują błogie wspomnienia związane z latem i wypoczynkiem nad wodą. Dlaczego więc nie wykorzystać kojarzonych z nimi kolorów w domowym wystroju? Duet w odcieniach Niebieskie migdały i Błogo na piasku Jedynka Deco & Protect sprawi, że każdego dnia będzie można wracać myślami nad słoneczne, piaszczyste wybrzeże. Taka aranżacja będzie wprawiać domowników w dobry nastrój, nawet w chłodniejsze dni.

Czytaj również: Płytki ceramiczne: zobacz trendy na 2018 rok prosto z hiszpańskich targów Cevisama

Intensywnie słoneczny kolor lub subtelne kwiatowe tonacje to dobry sposób, by na zimę wnieść nieco naturalnej świeżości do domu. Relaks w zieleni, Dzień pełen słońca, a może Koszyk lawendy na ścianie? Z kolorami Jedynka Deco & Protect można łatwo przenieść się myślami na łono przyrody i wykreować we wnętrzu przestrzeń pełną ciepła, stworzoną wręcz do relaksu. Wykorzystując w aranżacji zielone rośliny, białe dodatki bądź elementy wyposażenia dodatkowo podkreślimy lekkość wystroju.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH