Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Motywem przewodnim jadalni jest tapeta z motywem brzózek. Fot. Bartosz Jarosz. Projekt: Beata Kruszyńska.

Motywem przewodnim jadalni jest tapeta z motywem brzózek. Fot. Bartosz Jarosz. Projekt: Beata Kruszyńska.
  • Autor: Monika Siemieniuk
  • 25 lip 2016 14:19 (aktualizacja: 25 lip 2016 14:25)

Kuchnia z jadalnią w skandynawskim stylu

Tę aranżację "robi" tapeta z motywem brzózek rysowana na jednej ze ścian łączącej jadalnię z kuchnią i salonem. Dzięki niej wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru.

Ta kuchnia stworzona jest dla miłośników minimalizmu i skandynawskiej prostoty. Zabudowa kuchenna w jasnych barwach wprowadza do kuchni ład i porządek. Białe, lakierowane fronty szafek nawiązują stylem do wyspy kuchennej i biało-czarnych krzeseł przy stole. Szary blat roboczy ze zlewozmywakiem i płytą indukcyjną idealnie wkomponowują się w ścianę, na której umiejscowiono okno.
Dodatkowym źródłem światła (oprócz tego zza okna kuchennego) są lampy ledowe zamontowane na suficie. Niewiele jest tu dodatków dekoracyjnych – w kuchni postawiono na aspekt praktyczny.
Stół z krzesłami jest elementem wystroju łączącym salon w kuchnią. Funkcję tła dla miejsca przeznaczonego na jadalnię stanowi duża ściana z tapetą z motywem brzózek. To ciekawy element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę każdego gościa. Designerskim dodatkiem są też okrągłe lampy wiszące tuż nad stołem. Dbałość o każdy szczegół i minimalistyczny wystój kuchni tworzy przestrzeń funkcjonalną, elegancką i dostosowaną do potrzeb mieszkańców.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA