Fot. Studio AK Max Kuchnie

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Studio AK Max Kuchnie
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 sty 2017 08:45

Kuchnia zdalnie sterowana. Możesz ją mieć!

Funkcjonalność dzisiejszych kuchni wiąże się z dużym komfortem. Czy można jeszcze bardziej ułatwić sobie życie? Tak! Wystarczy zrobić sobie zdalnie sterowaną kuchnię...

Świat cały czas idzie do przodu, a najbardziej widać to po rozwoju branży technologicznej. Wszędzie otacza nas nowoczesność i innowacyjne funkcje, które kiedyś nawet nam się nie śniły. Kuchnie przypominają te z katalogów, a obecne sprzęty AGD już tylko w małym stopniu przypominają modele sprzed lat. 

Technologia, technologia

Postęp technologiczny ułatwia nam życie. Praca w kuchni i przygotowywanie posiłków dziś już nie jest tak męczące jak kiedyś. Dziś, praktycznie wszystko robią za nas maszyny – zmywarka myje, robot ubija ciasto, piekarnik piecze i nawet sam się wyłączy... Nasze kuchnie dziś są perfekcyjne w każdym calu – meble robione na wymiar – idealnie się prezentują. Pomieszczenia kuchenne otwarte na salon – takie rozwiązanie pozwala na powiększenie przestrzeni. Wszystkie urządzenia i sprzęty AGD są sprytnie schowane pod zabudową - dzięki czemu kuchenna aranżacja nie jest 'zaburzona'. Ten nowoczesny minimalizm cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem w polskich domach. Jest to nie tylko ładne i efektywne, ale także wygodne rozwiązanie.

Ciekawe aplikacje

Powiedzmy sobie szczerze – dostępne na rynku modele sprzętów AGD do zabudowy występują w różnych wersjach. Jedną z nich są urządzenia high tech, czyli sprzęty wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Nowoczesne konstrukcje, innowacyjne mechanizmy, które zapewniają wysoki komfort korzystania z tych urządzeń. Niektóre z tych urządzeń są sprzęty zdalnie sterowane – za pomocą pilota. Możemy spotkać także aplikacje, którymi możemy sterować. Koniec z bieganiem po całym domu aby wyłączyć piekarnik – dziś wystarczy skierować pilot (lub telefon) w stronę urządzenia, wcisnąć guzik i gotowe. Dodatkowo, aplikacja naszego smartfona zadba o to, abyśmy nie byli głodni! Jak? Może ona na bieżąco informować nas o tym, czego brakuje w naszej lodówce. To nie koniec innowacyjnych rozwiązań! Otóż, piekarnik z funkcją pirolizy wyczyści się sam.

Jeden przycisk i gotowe

W kuchni oprócz innowacyjnego sprzętu AGD możemy spotkać również oryginalne oświetlenie, które także może być zdalnie sterowane. Odpowiednio dopasowane lampy wpływają na końcowy efekt kuchennego wnętrza. Warto 'zabawą światłem' nadać przytulny a zarazem ekskluzywny klimat. Bez względu na ilość i różnorodność lampek w naszej kuchni wszystko można sterować jednym pilotem.

Wygodne rozwiązanie

To, w jakim tempie świat idzie do przodu potrafi przerazić, jednak przyznajcie sami – czyż nie jest nam tak 'wygodnie'? Możemy wyjść z domu i poprzez aplikację wyłączyć gotujący się rosół. Możemy zgasić światło leżąc na kanapie. Innowacyjne rozwiązania ułatwiają życie i gwarantują pełen komfort użytkowania. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH