Meble do pokoju młodzieżowego: kolekcj Philosophy. Fot. Agata Meble

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Meble do pokoju młodzieżowego: kolekcj Philosophy. Fot. Agata Meble
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 wrz 2016 11:01

Meble do pokoju nastolatka - zobacz popularną kolekcję

Philosophy to jedna z najpopularniejszych dziecięco-młodzieżowych kolekcji w salonach Agata. Jej głównymi autami są nowoczesna stylistyka, ciekawe zestawienie kolorów i wysoki komfort użytkowania.

Meble mają proste, regularne kształty i sprawiają wrażenie bardzo lekkich konstrukcji. Korpusy są białe, ale na frontach biel łączy się z grafitem i w tych miejscach powstaje przestrzeń dla efektownego motywu graficznego.

Przemyślany design Fronty wszystkich mebli zdobi mozaika złożona z angielskich porzekadeł, haseł i aforyzmów. To wyraźna inspiracja współczesną sztuką wizualną. Motyw graficzny przypomina natłok myśli - niekiedy chaotyczny i urywkowy, dlatego napisy nachodzą na siebie, są niedokończone lub umieszczone do góry nogami. Nawet po odszyfrowaniu poszczególnych haseł, rozwikłanie ich znaczenia może być nie lada zagadką. Na każdym z mebli motyw graficzny znajduje się w innym miejscu i różni się wielkością. Nieregularnie są także umieszczone czerwone wstawki dekoracyjne. Te z nich, które są blisko napisów, dodatkowo uwydatniają motyw graficzny. Drewniane uchwyty na pierwszy rzut oka są niewidoczne, dlatego meble wyglądają tak, jakby zostały wyposażone w system bezuchwytowy. W skład kolekcji Philosophy wchodzą: - Szafa (5 wielkości) - Komoda (4 wielkości) - Regał - Biurko - Szafka wisząca - Półka (2 wielkości) - Szafka RTV - Stolik - Łóżko Kolekcja Philosophy dostępna jest we wszystkich salonach sieci Agata.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH