Tikkurila Optiva White w odcieniu Arctic. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Tikkurila Optiva White w odcieniu Arctic. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 maj 2016 14:01

Modne białe wnętrza: wybierz swój odcień bieli

Biel nadaje wnętrzom niezwykle harmonijny charakter, a dzięki swej uniwersalności pozwala stworzyć bardzo różnorodne stylizacje.

Kolor biały jest naturalnym wyborem dla wszystkich ceniących sobie prostotę i ponadczasową elegancję. Tikkurila Optiva White to nowoczesnej generacji farba, pozwalająca uzyskać wyjątkowo głęboki odcień bieli bądź unikatowy kolor z kolekcji off-white.

Aranżacyjne walory bieli są niezaprzeczalne. Ten kolor przynosi wrażenie czystości, spokoju i równowagi. Pomaga odpocząć od nadmiaru bodźców i wrażeń, tworząc kojącą atmosferę. Biel nie determinuje charakteru wnętrza, pozwalając na bardziej swobodny dobór elementów wyposażenia i dodatków; dobrze komponuje się również z innymi kolorami.

Tikkurila Optiva White to nowa farba o wyjątkowo głębokim odcieniu bieli, rozświetlająca i optycznie powiększająca pomieszczenia. Osoby, które preferują złamane tonacje bieli, mogą wybrać kolory Tikkurila Optiva White z dedykowanej kolekcji off white. Te odcienie pozwolą nadać aranżacji subtelny i wyważony, a jednocześnie nie pozbawiony ciepła styl.

Pudrowy odcień Powder tworzy kameralną, przytulną atmosferę, skłaniającą do celebrowania codziennych przyjemności. Doskonale wygląda w zestawieniu z naturalnym drewnem, delikatnymi beżami, ale też z eleganckimi, ciemnymi brązami.

Śnieżnobiała barwa  Arctic będąca synonimem stylu skandynawskiego, inspiruje do komponowania jasnych i otwartych przestrzeni. Wnosi do wnętrza harmonię, łatwo ją jednak ożywić dowolnym kolorem i stylowymi dodatkami.

Odcień Sirene to biel delikatnie muśnięta zielenią; ożywia industrialne wnętrze i wypełnia je naturalną i ożywczą aurą. W połączeniu z innymi odcieniami zieleni oraz czystą bielą nadaje pomieszczeniu oryginalny, świeży ton.

Odcień Dove stanowi perfekcyjne uzupełnienie nowoczesnych przestrzeni, zaaranżowanych z nutą artyzmu. Barwa znakomicie komponuje się z szarościami, a także ciemnymi brązami i czernią.

Farba Tikkurila Optiva White zapewnia doskonałe krycie powierzchni, ograniczające konieczność wielokrotnego malowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii enkapsulacji wykazuje zwiększoną odporność na brud i kurz. Zapewnia piękne, jednolite, matowe wykończenie. Jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska – posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i nie zawiera rozpuszczalników organicznych (zero LZO).

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH