Okucia meblowe Overline GTV. Fot. GTV

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Okucia meblowe Overline GTV. Fot. GTV
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 wrz 2016 14:59

Nowoczesne szafy przesuwne

Nowoczesne aranżacje wymagają równie nowoczesnych rozwiązań. Oprócz niezaprzeczalnej funkcjonalności, liczą się estetyczne detale.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy na równi stawiają jakość, design i walory użytkowe, GTV zaprojektowało innowacyjną linię okuć Overline i Overline Plus, dedykowaną szafom z drzwiami przesuwnymi nakładanymi na korpus mebla.

Mówiąc o dobrze zaprojektowanej garderobie bierzemy pod uwagę jej pojemność, układ oraz łatwy dostęp do poszczególnych półek. Równie ważne jak to co wewnątrz, powinno być to, co na zewnątrz – zwłaszcza, że dzisiejsze wzornictwo mebli stawia na nowoczesne rozwiązania, które z powodzeniem mogą stać się ciekawym elementem kompozycji wnętrza. Stąd trend na ukrywanie okuć i pełną ekspozycję eleganckiego frontu. Rozumiejąc potrzeby coraz bardziej świadomych klientów, GTV wprowadziło na rynek systemy Overline i Overline Plus dla drzwi przesuwnych o grubości frontów w przedziale 16 – 22 mm, które pozwolą zmontować szafę bez widocznych profili aluminiowych.

Zasada działania systemów polega na wykorzystaniu toru zamontowanego na górnym wieńcu szafy, po którym toczą się łożyskowane wózki przykręcone do wewnętrznej powierzchni drzwi. Prowadzenie dolne może wykorzystywać ślizgacze - system Overline, lub łożyskowane prowadniki toczne - system Overline Plus. Efekt? Lekka, płynna i cicha praca drzwi, zapewniająca najwyższy stopień komfortu w codziennym użytkowaniu. W celu poprawy funkcjonalności drzwi, jako uchwyty możemy wykorzystać długie relingi lub profile aluminiowe nakładane na skrajne boki drzwi. Dodatkowo, system Overline Plus został wyposażony w mechanizm cichego domykania, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność.

W obu systemach zastosowano najwyższej jakości, certyfikowane systemy jezdne, gwarantujące stabilną i bezawaryjną pracę mechanizmu, nawet przy częstym otwieraniu i zamykaniu drzwi.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH