Fot. Miele

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 wrz 2016 09:45

Nowoczesny apartamentowiec w Warszawie - zobacz wyposażenie

Apartamenty Park Lane to inwestycja mieszkaniowa w zabytkowej części Mokotowa. Dwanaście mieszkań wyposażono urządzenia kuchenne i pralnicze wyróżniające się nowoczesnym designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Ekskluzywne apartamenty w budynku Park Lane przy ulicy Podchorążych w Warszawie zostały wyposażone w najwyższej klasy urządzenia marki Miele. Ich jakość i elegancja doskonale wpisują się w wystrój lokali w nowej inwestycji - podkreślają przedstawiciele dewelopera, firmy Tacit Investment.

Apartamenty Park Lane to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa położona w wyjątkowej lokalizacji w zabytkowej części Mokotowa, przy ul. Podchorążych 83. Wolnostojący, kameralny budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną. W dwunastu lokalach tego apartamentowca znalazły się urządzenia kuchenne i pralnicze firmy Miele wyróżniające się nowoczesnym designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Urządzenia z logo Miele nie tylko odpowiadają na potrzeby wymagających klientów, ale również podnoszą prestiż projektu.

Przyszli mieszkańcy Park Lane będą korzystali z płyt indukcyjnych, które poprzez innowacyjny system Con@ctivity 2.0 automatycznie łączą się z wydajnymi wyciągami kuchennymi (kominowymi lub wyspowymi) zapewniając tym samym komfort podczas gotowania. W kuchniach znajdują się również urządzenia do gotowania na parze z funkcją piekarnika XXL – świetnie sprawdzające się podczas domowych przyjęć oraz innowacyjne szuflady Gourmet, pomocne w podgrzewaniu naczyń, a dodatkowo dysponujące programem Pieczenie delikatne. Wszystkie urządzenia do wysokiej zabudowy są sterowane za pomocą panelu dotykowego MTouch.

W kuchniach apartamentów znajdują się również chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. Firma Miele zaproponowała urządzenia z funkcją amortyzowanego zamykania drzwi SoftClose, szufladą PerfectFresh zapewniającą dłuższą trwałość i świeżość produktów, czy indywidualnym oświetleniem półek FlexiLight. W wyposażeniu luksusowych kuchni nie mogło również zabraknąć chłodziarek na wino do podbudowy z opcją FlexiFrame pozwalającą dostosowywać półki do kształtu butelek.

Listę kuchennych urządzeń firmy Miele kończą zmywarki XXL do kuchni bezuchwytowych, które otwiera się poprzez lekkie stuknięcie we front (Knock2open) oraz – co dla niektórych domowników będzie być może najważniejsze – ekspresy do kawy z funkcją OneTouch for Two, dzięki którym możemy zrobić dwie kawy jednocześnie. W ekspresach zastosowano nowatorską funkcję CupSensor, która poprzez specjalny sensor rozpoznaje wysokość filiżanki i automatycznie dopasowuje pozycję dyszy – pomiędzy filiżanką, a dyszą ekspresu zachowany jest idealny odstęp.

Urządzenia pralnicze w apartamentach Park Lane to najwyższe modele linii Prestige. To pralki serii W1 ładowane od frontu z panelem dotykowym ułatwiającym obsługę oraz systemem automatycznego dozowania płynnych środków piorących TwinDos. Suszarki natomiast mają kompatybilne z pralkami programy suszenia („Poduszki w pralce” i „Poduszki w suszarce”). Suszarki z łatwością wygładzą i wysuszą odzież dzięki zastosowaniu pary i ciepłego powietrza SteamFinish. Idealnym dopełnieniem systemu pielęgnacji tkanin są urządzenia prasowalnicze FashionMaster, czyli innowacyjne prasowanie ze steamerem dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Inwestycja przy ulicy Podchorążych to kolejny projekt Tacit Investment, w który zaangażowane jest Miele. Po raz pierwszy współpracowaliśmy przy wyposażaniu słynnego warszawskiego apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4. Dzięki tej kooperacji wspólnie zapewniamy pełen komfort nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom obu budynków – podkreślił Wojciech Wołonciej, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Miele.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH