Projekt: Anna Olga Chmielewska z HolArt Studio. Fot. materiały prasowe

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Projekt: Anna Olga Chmielewska z HolArt Studio. Fot. materiały prasowe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 lis 2016 09:33

Nowy pokój córki Anny Dereszowskiej

Jak pokój swojej córki Leny urządziła aktorka Anna Dreszowska? Zobaczcie koniecznie.

Nowa stylistyka pokoju tworzy przestrzeń spójną z preferencjami młodej damy oraz jej nowymi rozwijającymi się pasjami i zainteresowaniami. Projektantka Anna Olga Chmielewska z HolArt Studio, urządzając wnętrza, wzięła pod uwagę zainteresowania Leny. Wybrała meble marki Pinio z kolekcji Lara, gdyż są proste i stanowią doskonałą bazę.

W pokoju możemy znaleźć gitarę, deskorolkę i piłkę do ćwiczeń. We wnętrzu dominuje motyw gwiazdy i pastelowe kolory, a pomieszczenie odzwierciedla aktywny styl życia jego mieszkanki. Dzięki prostej formie i bieli meble idealnie wkomponowują się w każdą przestrzeń. Doskonale też współgrają z wyobraźnią i charakterem młodego człowieka.

Pokój dorasta wraz z dzieckiem

Trwałość i uniwersalny design czynią zestaw Lara tolerancyjnym wobec ewentualnych zmian w przyszłości. Długowieczność mebli została zagwarantowana przez projektantów, którzy postawili na solidną konstrukcję brył oraz wykonanie z płyty komórkowej i MDF. Meble są całkowicie białe, dzięki czemu można je w dowolny sposób ozdabiać i zmieniać ich wygląd.

Wyposażenie

Anna Dereszowska wyposażyła pokój córki w dwa regały na książki, trzydrzwiową szafę z lustrem w środkowym froncie, dodatkowe pudełka na zabawki i poduchy do siedzenia. Dwie zasłony w szewrony oraz pozostałe tekstylia dostarczyła firma Lamps&Co.

W pokoju ucznia konieczna jest przestrzeń do nauki. Lena posiada biurko długości 125 cm do którego dołączono pojemny kontener mieszczący książki i przybory szkolne. Nad biurkiem zawieszono łóżko imitując antresolę. Istnieje możliwość dołączenia szuflady oraz barierki zabezpieczającej.

Dzieci posiadają potrzebę twórczego wyrażania się, często jest ona spontaniczna. Lena będzie mogła dać jej upust w sposób nieskrępowany. Jedna ze ścian została w całości pokryta czarną farbą tablicową. Każdy niezwykły pomysł będzie mógł zostać natychmiast uwieczniony. Czarna ściana stanowi doskonałe tło dla białych mebli, podkreślając nowoczesną linię i czystość. Ledon „chyba śnisz” firmy Pakamera i zestaw kolorowych poduszek od Lamps&Co tworzą przytulny zakątek, nadając pomieszczeniu dziewczęcego i ciepłego charakteru. Pastelowe barwy i pogodne wzory rozpromieniają jesienno-zimową aurę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH