Płytki jak drewno. Kolekcja Foresta Sawncut. Fot. Peronda

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Płytki jak drewno. Kolekcja Foresta Sawncut. Fot. Peronda
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
31 maj 2017 09:50

Płytki jak drewno: zobacz kolekcje inspirowane naturą

Płytki imitujące drewno to prawdziwe ciepło płynące z natury. Materiał ten bowiem nie tylko pozwala nam być bliżej niej, ale wprowadza do naszego domu odrobinę szlachetności.

Naturalne inspiracje są niezaprzeczalnym trendem w projektowaniu i wystroju wnętrz w obecnym sezonie. Moda na naturę panuje też w kolekcjach płytek ceramicznych, które nawiązują do faktur i struktur pochodzących z przyrody.

Producenci oferują płytki w formacie imitującym niewielkie klepki, jak również wielkoformatowe deski - mamy więc z czego wybierać. 

Zobacz również: Płytki w salonie. 20 modnych wnętrz z polskich domów

Większość płytek  przypomina naturalne drewno z jego pełnym usłojeniem. Spokój i harmonia to niezwykle pożądane sfery naszego życia. W swoich wnętrach pragniemy złapać głęboki oddech i choć na chwilę się „wyłączyć”. Subtelne nawiązania do natury i stonowane barwy otaczających nas przedmiotów są w tym niezwykle pomocne. "Drewniane" płytki ceramiczne pozwalają nam stworzyć azyl, idealne miejsce na odpoczynek.

Płytki imitujące drewno możemy zastosować w salonie czy sypialni, ale również w kuchni i łazience - wszędzie będą prezentowały się ciepło i elegancko.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH