Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Podłogi winylowe Ambra. Fot. Wineo

Podłogi winylowe Ambra. Fot. Wineo
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 14 gru 2016 11:11 (aktualizacja: 14 gru 2016 13:46)

Podłogi winylowe - wybieraj z bogatej palety wzorów

Wybierając panele podłogowe nie skupiajmy się wyłącznie na ich wyglądzie. Trzeba również pamiętać o tak istotnych właściwościach jak trwałość, funkcjonalność czy sposób montażu.

Często dopiero po czasie okazuje się, że wymarzony wzór nie sprawdzi się w danym wnętrzu. Aby uniknąć takiego dylematu warto sięgnąć po podłogi winylowe Ambra marki Wineo, które dostępne są w dwóch wersjach – stone (optyka kamienia) i wood (optyka drewna) oraz występują jako elastyczna wykładzina podłogowa lub klasyczne panele montowane poprzez klejenie do podłoża lub na click. 

Tradycyjne deski lub kamienne płytki

Kolekcja Ambra marki Wineo to dwie grupy produktowe – Ambra wood i Ambra stone. W pierwszej z nich znajdziemy aż 16 wyjątkowych dekorów, które wiernie odzwierciedlają szlachetne drewno najróżniejszych odmian – zarówno tych klasycznych, jak i egzotycznych. Na uwagę zasługują zwłaszcza wzory w optyce drewna dębowego, które pozwalają na stworzenie przytulnych i ciepłych wnętrz. Dzięki autentycznej strukturze powierzchni oraz charakterystycznym rozmiarom  swoim wyglądem przypominają tradycyjne deski. Z kolei panele Ambra stone to 6 szlachetnych dekorów naśladujących strukturę kamienia. 

Funkcjonalność w parze z wygodą montażu

Poza aspektem wizualnym atutem podłóg winylowych jest także wyjątkowa funkcjonalność. Wysoka klasa użyteczności (23 dla pomieszczeń prywatnych i 31 dla pomieszczeń publicznych) oraz odporna, wykonana z poliuretanu powierzchnia Luxury-Vinyl sprawiają, że są bardzo wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji, a przy tym ciche, ciepłe i miękkie dla stóp. Dodatkowo są niewrażliwe na działanie wody, dlatego mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA