Najnowsza propozycja marki Tine K Home. Biel, szarości i naturalne rośliny - kwintesencja modnego wnętrza anno domini 2016.

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Najnowsza propozycja marki Tine K Home. Biel, szarości i naturalne rośliny - kwintesencja modnego wnętrza anno domini 2016.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
26 kwi 2016 10:49

Rośliny we wnętrzach to must have tego sezonu!

Żywa zieleń naturalnych roślin to najmodniejszy trend w aranżacji wnętrz w 2016 roku. Zobaczcie najświeższe propozycje aranżacji z "zielonym" w roli głównej.

Odwiedzający tegoroczne targi Isaloni w Mediolanie - największe na świecie wydarzenie ze świata designu i wyposażenia wnętrz - praktycznie już od wejścia mogli się przekonać, jaki trend jest w tym sezonie lansowany przez producentów, stylistów i dekoratorów wnętrz. Żywa, intensywna zieleń naturalnych roślin zagościła na największych stoiskach marek, które dyktują światowe trendy w urządzaniu wnętrz.

Bardzo nas to cieszy - kwiaty i rośliny doniczkowe pięknie się prezentują, dodają nam optymizmu, poprawiają nastrój. To prawdziwy lek na stresy i zmartwienia szybko pędzącego przed siebie świata. Nieważne czy zdecydujemy się na pojedyncze rośliny w doniczkach, miniszklarnie do uprawy warzyw i ziół czy też postawimy na imponujące ściany zieleni - ważne że odrobina natury znajdzie drogę do naszego mieszkania i naszego serca. 

Zobaczcie, jak pięknie prezentują się naturalne rośliny w najnowszych propozycjach aranżacji wnętrz prosto od modnych światowych marek. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH