Porcelana Victoria Christmas. Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Porcelana Victoria Christmas. Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 gru 2016 08:57

Świąteczny stół - porcelana na uroczyste okazje

Wzruszające, pełne radości i miłości momenty podczas Świąt Bożego Narodzenia warto podkreślić piękną aranżacją stołu.

Wieczerza wigilijna, świąteczne obiady i pełne podniosłego nastroju kolacje – podczas świąt mamy wiele okazji do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Serwis Victoria od Fyrklövern jest wręcz stworzony na uroczyste okazje. Najlepszej jakości porcelana, oryginalny, świąteczny dekor oraz ręcznie nanoszone zdobienia z 18-karatowego złota znakomicie wpisują się w bożenarodzeniowy klimat.

Podczas świątecznych posiłków niezwykle ważna jest zastawa stołowa. To ona przykuwa wzrok i tworzy elegancką oprawę każdego dania. Właśnie dlatego, marka Fyrklövern rozszerzyła znany już serwis Victoria o talerz obiadowy utrzymany w świątecznym charakterze. Obok subtelnego wzoru wijącego się niczym wstęga, pojawiły się mieniące płatki śniegu oraz ręcznie malowany renifer utrzymany w złotym kolorze. Ten subtelny i niezwykle wdzięczny akcent doskonale wpisuje się w radosny charakter Świąt i jednocześnie, cudownie uzupełnia cały serwis.

Autorką projektu jest utalentowana Anne Rooslien, która podczas tworzenia zastawy Victoria inspirowała się muzyką klasyczną. Rzeczywiście, w serwisie czuć ten niepowtarzalny duch ponadczasowego piękna i bogactwa sztuki. To porcelana, której królewski blask i radosny klimat rozpromienią wszystkich gości zgromadzonych przy świątecznym stole.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH