Terminal WC TECElux. Fot. TECE

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Terminal WC TECElux. Fot. TECE
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 paź 2016 10:44

Wyposażenie łazienki – stelaż w szklanej obudowie

To, co odróżnia terminal WC TECElux od standardowych stelaży podtynkowych, to fakt, że nie jest ukryty w ścianie. Widoczna dla oka pozostaje szklana obudowa, dostępna w kolorze białym i czarnym, która szczelnie zamyka otwór rewizyjny, maskuje spłuczkę i przyłącza.

 TECElux wyposażony jest także w szereg istotnych funkcji, których nie znajdziemy w większości dostępnych na rynku stelaży.

Technologia pod osłoną

Terminal WC TECElux to połączenie najnowszych technologii z eleganckim wyglądem - synonim inteligencji, higieny, świeżości i designu użytkowego. Umożliwia bezdotykowe spłukiwanie wody, regulację wysokość ceramiki w zależności od wzrostu użytkownika, oczyszczanie powietrza. Szklana, ekstra płaska obudowa, składa się z dwóch części, które tworzą jednolitą powierzchnię, natomiast serce systemu, czyli wyposażenie techniczne urządzenia, ukryte jest w ścianie. 

Bezdotykowe uruchamianie

Terminal TECElux gwarantuje higieniczny i wygodny sposób spłukiwania wody. Po zbliżeniu się do obszaru detekcji przycisku, jego zarys podświetla się. Przycisk w strefie bezpośredniej (ok. 10 mm) uruchamiany jest bezdotykowo lub za pomocą delikatnego dotknięcia opuszkami palców. Możliwe jest spłukiwanie dwoma ilościami wody, a także dostosowanie funkcji terminala do indywidualnych preferencji, takich jak obszar detekcji czujnika ruchu czy stopień jasności wyświetlacza. Terminal można łączyć z dowolną ceramiką o rozstawie 180 mm, a nawet z WC z funkcją bidetu. Istnieje także możliwość programowania elektroniki terminalu. 

Dla dzieci i dorosłych

System „m-Lift“ umożliwia regulację wysokości ceramiki WC nawet po zakończeniu montażu. Funkcja ta czyni ceramikę przyjazną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Co ważne, by dokonać regulacji, nie ma konieczności demontażu całego zestawu. Zakres regulacji to aż 8 cm! Co ważne - nie wpływa to na estetykę zestawu, ponieważ szklana obudowa porusza się wraz z ceramiką.

Świeże powietrze

Podstawą funkcji „ceramic-Air” jest wkład węglowy, który filtruje nieprzyjemne zapachy dokładnie tam, gdzie powstają, a do pomieszczenia wraca już oczyszczone powietrze. Wymiana filtra wymagana jest tylko raz na pięć lat. Możliwa jest także kilkustopniowa regulacja mocy wywietrznika.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH