Kolor we wnętrzu: wybieramy farby. Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolor we wnętrzu: wybieramy farby. Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 sie 2017 13:26

Barwne aranżacje: wybieramy kolor ścian

Dzięki siedmiu odcieniom inspirowanym naturą można stworzyć we wnętrzu pełną swobody aranżację, która dostarczy mieszkańcom zarówno niezwykłej energii, jak i harmonijnego ukojenia.

Świat przyrody obfituje w wiele niezwykłych barw, tak samo jak tegoroczna kolekcja Tikkurila Growth. 

Inspiracje kulinarne można czerpać nie tylko z książek kucharskich, ale także z otaczających nas kolorów przyrody. Zestawienie zieleni Basilica i czerwieni Tomato emalii Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 stworzy w kuchni prawdziwy domowy ogródek, w którym wszystkie warzywa i przyprawy będą komponować się w smaczne dania. Połączenia różnych kolorów będą także inspiracją do tworzenia kulinarnych wariacji i odkrywania nowych połączeń smakowych.

Budząca się do życia natura symbolizuje nowy początek i nowe możliwości. Można to wykorzystać także w wystroju wnętrz, czerpiąc z jej pięknych barw. Żywiołowa aranżacja utrzymana w kolorach przyrody sprzyjać będzie pracy wykonywanej w domowym biurze. Ognista czerwień zmotywuje do działania i osiągania nowych celów, a kojąca zieleń ukoi umysł po zwiększonym wysiłku.
Zachody i wschody słońca należą do najpiękniejszych momentów dnia.

Warto uchwycić urok tych chwil na dłużej dzięki wykorzystaniu ich barw - również we wnętrzach połączenie żółcieni z czernią stworzy wyjątkowy duet. Słoneczny odcień Butter Milk z palety Growth będzie witał nas każdego poranka niczym pierwsze promienie słońca i dodawał naturalnej energii na cały dzień. Ciemna tonacja Toro będzie zaś przywodzić na myśl spokój wieczornego nieba, wyciszając nagromadzone emocje.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH