Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Białe, delikatnie klasycyzujące meble Domin wieńczy ciemny laminowany blat oraz czarne dekoracyjne uchwyty. Fot. Black Red White

Białe, delikatnie klasycyzujące meble Domin wieńczy ciemny laminowany blat oraz czarne dekoracyjne uchwyty. Fot. Black Red White
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 07 cze 2016 12:55 (aktualizacja: 08 cze 2016 11:41)

Biała kuchnia z ciemnym blatem: zobacz propozycje producentów

Biała kuchnia cieszy się nieprzerwaną popularnością. Aby dodać jej odrobiny mocniejszego charakteru, warto wybierać meble, które wieńczy czarny lub ciemny blat.

Zestawienie bieli i czerni w kuchni zawsze prezentuje się elegancko, niezależnie od tego, jakie obecnie panują trendy. Czarno-biały duet jest ponadczasowy, ze względu na uniwersalność obu barw składowych. Kontrast sprawia, że przestrzeń, która została tak urządzona zyskuje szykowny, gustowny charakter. 

W przypadku mebli kuchennych najczęściej spotykaną i najbezpieczniejszą kompozycją czerni i bieli są białe fronty i korpusy oraz czarny (lub ciemny) blat. W takim zestawieniu czerń i podobne jej kolory są elementem nadającym przysłowiowy "pazur" aranżacji, a biel jest barwą wiodącą, rozświetla wnętrze i powiększa je optycznie. 

W naszej galerii pokazujemy 5 propozycji producentów mebli w białym kolorze i z czarnym lub bardzo ciemnym blatem. Czy któraś jest idealna dla Was?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA