Zobacz galerię [3 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
20 kwi 2016 10:25

Czas na remont - zadbajmy o detale

Remont nie zawsze musi się wiązać z wysokimi nakładami finansowymi, czasem wystarczy zmienić kilka detali by efektownie odświeżyć mieszkanie.

Wiosna, jak żadna inna pora roku, jest idealna na dokonywanie zmian. Budząca się do życia przyroda i coraz dłuższe dni, doskonale motywują do większej aktywności oraz pobudzają kreatywność. Dlatego jest to również idealny czas na przeprowadzenie prac remontowych.

Detalami wystroju wnętrz, na których koncentrujemy się najmniej, a które z powodzeniem mogą zmienić charakter przestrzeni, są włączniki światła oraz gniazdka wtykowe. Urządzenia te, występują zazwyczaj w monotonnych barwach i wtapiają się w otoczenie, przez co mało komu kojarzą się z designem czy ciekawym elementem architektury wnętrz. Z kolei te, które występują w atrakcyjnych, żywych kolorach, zyskują nowy, unikalny charakter, który bezpośrednio przekłada się na wystrój.

Takie oryginalne gniazda i włączniki, dostępne w kolorach „Les Couleurs Le Corbusier” można znaleźć w ofercie firmy Jung. „Les Couleurs Le Corbusier” to cały system produktów dostępnych w 63 kolorach odzwierciedlających legendarną paletę barw autorstwa słynnego francuskiego architekta Le Corbusiera. Produkty te pozwalają na dopasowanie do siebie poszczególnych odcieni tak, aby nadać wnętrzom interesującego wyglądu. Atutem produktów z linii „Les Couleurs Le Corbusier” jest też to, że każdy element jest malowany ręcznie, a materiał, z którego są produkowane urządzenia jest odporny na ścieranie się w wyniku częstego dotykania.

Samo nazwisko Le Corbusier'a jest gwarantem jakości tej palety. Biorąc pod uwagę, kiedy została stworzona i z jakim powodzeniem jest nadal użytkowana dowodzi, że jest ponadczasowa. W jej skład wchodzą zarówno bardziej intensywne odcienie jak i delikatne, których możemy znaleźć coraz więcej wokół nas, gdyż nadchodzą takie trendy. Jednak niezależnie od nich, ta paleta zawsze daje szeroki wybór. – powiedział Szymon Hanczar, architekt wnętrz i projektant.

Współpraca firmy Jung z „Les Couleurs Le Corbusier”, jest przykładem jednego z rzadkich przypadków, gdy koncepcyjne rozwiązanie artystyczne zostało skutecznie przeniesione do produkcji masowej. W 63 odcieniach, w których wykonuje się włączniki oraz gniazda wtykowe, dostępne są również wykładziny i wiele innych wyrobów, pozwalających na urozmaicanie wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH