Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W industrialym wnętrzu w stylu loft czarno-biały plakat z planem miasta to idealny urbanistyczny dodatek. Fot. Maptu.pl. Projekt wnętrza: AAW Studio

W industrialym wnętrzu w stylu loft czarno-biały plakat z planem miasta to idealny urbanistyczny dodatek. Fot. Maptu.pl. Projekt wnętrza: AAW Studio
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 17 maj 2016 07:51 (aktualizacja: 17 maj 2016 08:44)

Dekoracja ścian: postaw na gustowną... mapę

Dom powinien odzwierciedlać osobowość właściciela. Plakat z planem dowolnego miasta lub wsi na świecie, z którym domownicy czują się związani to idealna dekoracja.

Wyszukaj na mapie świata dowolne miasto i umieść je na plakacie, by stworzyć wyjątkową, osobistą ozdobę Twojego domu. Możliwość samodzielnego zaprojektowania dekoracyjnej mapy daje Maptu.pl – nowy projekt na polskim rynku.

Piękno kartografii kryje się w liniach dróg, ulic, kolei, ułożonych pośród mórz, rzek i jezior, tworzących wyjątkową grafikę. Planowane miasta, swobodnie wijące się rzeki, zatoki wgryzające się lądy, wyspy rozsypane na morzach – to wręcz miliony obrazów. Graficznie piękny wzór uzupełniają emocje związane z miejscem, wspomnienia, plany i marzenia, które dla każdego z nas tworzą jedyny w swoim rodzaju, osobisty przekaz.

Jak działa Maptu:

Na stronie każdy sam dopasuje skalę i odpowiedni kadr, by uchwycić całe miasto z oddali albo jedynie przybliżenie dzielnicy. Maptu oferuje także wybór rozmiaru, orientacji pionowej lub poziomej oraz stylu plakatu.

Koszt (z wysyłką na terenie Polski): plakat 61x91 cm: 100 zł, plakat 70x100 cm: 120 zł

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA