Lumigesso malowanie. Fot. GTV

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Lumigesso malowanie. Fot. GTV
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
28 lis 2016 10:25

Designerskie lampy: zrób je sam

Lumigesso to wyjątkowa seria opraw o oryginalnym designie i stylowej formie, wykonana z białego gipsu. Każda z opraw w serii może pozostać biała, jeśli cenimy minimalistyczne, stonowane wnętrza lub możemy przemalować ją na dowolny kolor

Designerskie i funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe podkreślają indywidualny charakter pomieszczenia i dopełniają jego przemyślany wystrój. Dziś, dzięki innowacyjnej serii Lumigesso, wykonanej z eleganckiego, białego gipsu, który daje możliwość dowolnego ozdabiania metodą DIY, oprawa staje się prawdziwym płótnem dla kreatywności architekta czy zapalonego miłośnika sztuki. Swoboda aranżacji jest właściwie nieograniczona. To nasza wyobraźnia zdecyduje o przeznaczeniu i ostatecznym kolorze oprawy.

Tak elastyczne podejście do finalnego efektu sprawia, że białe oprawy gipsowe to idealne rozwiązanie dla architektów poszukujących niebanalnych elementów aranżacyjnych, które z łatwością dostosują do całej kompozycji wnętrza oraz wspaniały pomysł dla domowych artystów, którzy przede wszystkim cenią sobie sztukę DIY i lubią otaczać się wykonanymi lub wykończonymi przez siebie przedmiotami. Biały gips można dowolnie malować i ozdabiać, co pozwala na realizację nawet najbardziej wyszukanych pomysłów aranżacyjnych – rekomenduje Mateusz Strzałkowski, ekspert firmy GTV.

Lumigesso to nie tylko swoboda wyboru koloru danej oprawy, ale i jej miejsca, przeznaczenia i funkcji – można je instalować w dowolnej sferze domu lub budynku komercyjnego. Do wyboru mamy oprawy: sufitowe, ścienne, wiszące, wbudowane oraz wpuszczane profile gipsowe do taśm LED. Oprawy sufitowe o ponadczasowym, geometrycznym kształcie możemy wykorzystać jako lampy kierunkowe, plafony czy oprawy do zabudowy szeregowej.

Salon, jadalnię czy pokój dzienny ozdobią oprawy wiszące, a uniwersalne piękno i stylowa elegancja opraw naściennych doskonale sprawdzi się przy tworzeniu świetlnych aranżacji korytarz, holów czy salonów – zwłaszcza że do wyboru mamy oprawy jedno i dwukierunkowe. Intrygujący efekt uzyskamy wykańczając podwieszany sufit wpuszczanymi profilami gipsowymi do taśm LED – zdecydować możemy zarówno o kolorze profili jak i barwie światła – podkreślając stylizację niebanalnym designem opraw wbudowanych.

Serię gipsowych opraw Lumigesso docenią zarówno wielbiciele minimalistycznych, surowych wnętrz, kreatywni architekci, ale również entuzjaści DIY i kolorowej dominanty w domowych aranżacjach. Różnorodność kształtów i zastosowań linii Lumigesso – a przede wszystkim swoboda wyboru koloru – pozwolą zrealizować każdą, nawet najbardziej oryginalną świetlną aranżację, a całość projektu dostosować do własnych potrzeb, gustów i upodobań.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH