Dodatki do domu - pomysły na jesienną aranżację. Fot. Eurofirany

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Dodatki do domu - pomysły na jesienną aranżację. Fot. Eurofirany
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 paź 2016 12:14

Dodatki do domu - pomysły na jesienną aranżację

Jesienna aura wkrada się do wnętrz bez względu na to, czy jesteśmy jej miłośnikami czy nie.

Najlepszą ochroną przed szarugą i brakiem słońca mogą okazać się zmiany. Do tego zachęca także marka Eurofirany. Nowy katalog na sezon jesień/zima to mnóstwo pomysłów na aranżacje i stylowe dodatki do salonu, sypialni i łazienki.

Urządzając mieszkanie lub wprowadzając zmiany we wnętrzach dobieramy dodatki, które przypadną nam do gustu, ale nie zawsze mamy pewność, że będą one pasowały do reszty. Aby ułatwić tworzenie spójnych i harmonijnych aranżacji, marka Eurofirany w najnowszym katalogu zaprezentowała swoje produkty dzieląc je na ponad 20 różnych stylów, m.in.: Skandynawski Dom, Vintage, Prowansja, Hampton czy Kapitański Rejs. Nawiązują one do najbardziej znanych trendów – glamour, minimalistycznego, klasycznego, art.-deco, shabby chic czy kolonialnego. Przeglądając propozycje możemy wybrać w pierwszej kolejności stylistykę, która najbardziej nam odpowiada, a następnie pasujące do niej dodatki. – Nasz katalog może być gotową podpowiedzią, jak urządzić mieszkanie lub cały dom, ale można go także potraktować jako źródło inspiracji, a wszystkie produkty jako elementy układanki, którą sami połączymy w całość. Pamiętajmy, że dekorowanie wnętrz powinno sprawiać nam jak najwięcej przyjemności, zwłaszcza jesienią, kiedy nawet mała odmiana możne być sposobem na poprawę nastroju – przekonuje Izabela Bożek z firmy Eurofirany.

W katalogu na sezon jesień/zima zaprezentowane zostały dodatki do salonu, sypialni i łazienki. Są to m.in. dekoracje okien (firany, zasłony), tekstylia (koce, poduszki, obrusy), ceramika, meble, zegary, oświetlenie. Zawiera on także wiele inspirujących zdjęć aranżacyjnych. Z takim przewodnikiem i bogatą ofertą produktów z łatwością przeprowadzimy metamorfozę, dzięki której w domu zrobi się przytulniej i bardziej komfortowo – po prostu piękniej!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH