Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Lampa, stolik, dekoracyjna waza - tak naprawdę każdy z tych elementów można wykonać z drewna. Efekt? Imponujący! Fot. Westwing

Lampa, stolik, dekoracyjna waza - tak naprawdę każdy z tych elementów można wykonać z drewna. Efekt? Imponujący! Fot. Westwing
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 maj 2016 13:55 (aktualizacja: 22 maj 2016 17:49)

Drewno we wnętrzu: niezwykłe pomysły!

Drewno we wnętrzach może przyjąć wiele form - od drewnianych podłóg po meble wykonane z drewna. Zobaczcie niesamowite pomysły na motyw drewna w aranżacji pomieszczeń.

Drewno towarzyszyło ludzkości od pokoleń jako materiał, z którego powstawały domy, meble, dekoracyjne przedmioty. Dziś - mimo bogactwo dostępnych materiałów - nie traci na swojej popularności. Chętnie sięgamy po nie chcąc ocieplić wizualnie wystrój wnętrza i dodać mu przytulnej atmosfery. 

Najczęściej drewnem w domach wykańcza się podłogi, wykonuje blaty lub typowe meble, jak stół jadalniany czy krzesła. Warto jednak pamiętać, że drewno może być również obecne we wnętrzu jako efektowne ścienna dekoracja czy puf w postaci drewnianego pieńka. W naszej galerii prezentujemy kreatywne sposoby na wykorzystanie motywu drewna we wnętrzach. Musicie je zobaczyć!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA