Drzwi wewnętrzne K.3 z kolekcji KONCEPT, z trzema dekoracyjnymi przeszkleniami w mlecznym kolorze, wykończone okleiną Portadecor w kolorze orzech bielony. 601,47 zł. Fot. Porta

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Drzwi wewnętrzne K.3 z kolekcji KONCEPT, z trzema dekoracyjnymi przeszkleniami w mlecznym kolorze, wykończone okleiną Portadecor w kolorze orzech bielony. 601,47 zł. Fot. Porta
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 sty 2017 12:57

Drzwi do sypialni - zobacz propozycje producentów

Drzwi do sypilani mają za zadanie, przede wszystkim, zapewnić nam poczucie intymności i wyciszenia.

Jeśli idzie to w parze z atrakcyjnym wzornictwem, które harmonizuje z aranżacją wnętrza – dokonaliśmy właściwego wyboru. Jak wybrać odpowiednie drzwi do sypialni radzi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu firmy RuckZuck:

W sypialni poszukujemy przede wszystkim komfortu i wyciszenia. Powinniśmy zatem wybierać do niej drzwi, które zagwarantują dobrą izolację akustyczną, pozwalając na zachowanie prywatności. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, kiedy z tym pokojem sąsiaduje salon czy kuchnia, gdzie koncentruje się życie rodzinne. W parze z funkcjonalnością musi iść estetyka. Jeśli skrzydła będą komponowały się z innymi elementami aranżacji, to powstanie poczucie harmonii, które wpływa na klimat panujący we wnętrzu.

Domownicy chętnie wybierają do sypialni drzwi pełne, jednak coraz większą popularnością cieszą się te z przeszkleniami. Zastosowane w nich szyby mleczne, bądź satynowe, dzięki ograniczonej przepuszczalności nie zakłócają kameralnej atmosfery pomieszczenia. Ponadto umożliwiają subtelne wnikanie promieni słonecznych lub pasm oświetlenia sztucznego do sypialni, co rozjaśnia przestrzeń. Użytkownicy mogą przy tym zadecydować, jaki stopnień rozświetlenia jest dla nich optymalny i na tej podstawie wybrać skrzydła z odpowiednią liczbą i powierzchnią przeszkleń. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH