Drzwi Vector Premium w białym kolorze optycznie powiększą mieszkanie. Cena od 429,27 zł (cena za skrzydło). Fot. Porta

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Drzwi Vector Premium w białym kolorze optycznie powiększą mieszkanie. Cena od 429,27 zł (cena za skrzydło). Fot. Porta
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
29 lis 2017 10:43

Drzwi wewnętrzne. Modne modele z aktualnymi cenami

Drzwi wewnętrzne dzielą pomieszczenia, ale również je zdobią. Zobacz ciekawe modele i sprawdź, które najbardziej pasują do twojego wnętrza.

Wybór drzwi wewnętrznych jest bardzo szeroki, dlatego też niezwykle istotny jest rodzaj pomieszczenia, w jakim mają zostać zamontowane. Inny rodzaj drzwi będzie odpowiadał do łazienki, inny zaś zamontujemy w sypialni. Odpowiednio dopasowane skrzydło jest gwarancją komfortu użytkowania, ale też modnego wystroju wnętrza. 

Najbardziej wymagającym pomieszczeniem w domu jest łazienka. Drzwi w tym pomieszczeniu powinny posiadać otwory wentylacyjne lub specjalne podcięcie, które zredukują panującą w łazience wilgoć. Praktycznym rozwiązaniem, szczególnie w małej łazience, będą drzwi dające możliwość zawieszania na nich praktycznych organizerów lub lustra.

Do gabinetu lub sypialni, jak i każdego pomieszczenia wypoczynkowego w domu, dobrym rozwiązaniem są drzwi o właściwościach akustycznych. Wytłumią one hałasy dobiegające z innych pomieszczeń. Jeśli pomieszczenie jest małe, warto pomyśleć o drzwiach otwieranych nietypowo, np. obrotowych lub przesuwnych.

W kuchni praktyczne okażą się skrzydła z lakierowaną powierzchnią, które są łatwe do utrzymania w czystości. Drzwi kuchenne to także doskonałe miejsce do przekazywania informacji pomiędzy domownikami. Ułatwią to drzwi pokryte tablicową farbą lub z możliwością zamontowania na skrzydle tablicy do zapisywania krótkich notatek. 

Czytaj również: Suszarka na pranie idealna dla dużej rodziny

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH