Fot. Raumplus

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fot. Raumplus
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 kwi 2016 10:45

Garderoba - chaos czy porządek? Pomoc w zasięgu ręki!

W każdym domu jest miejsce na przechowywanie ubrań. O tym czy w naszej szafie lub garderobie zapanuje chaos lub porządek decyduje właściwie dobrany układ półek, szuflad i drążków.

Widoczne jak na dłoni starannie poukładane ubrania i akcesoria zawsze pod ręką, to dla wielu z nas niedoścignione marzenie. Za perfekcyjny porządek w szafie lub garderobie odpowiada właściwe wyposażenie. Jak je najlepiej dobrać?

Wybierając konkretne rozwiązania warto przeanalizować naszą sytuację rodzinną, warunki mieszkaniowe i przyjrzeć się rodzajowi zgromadzonej odzieży. To ważne, ponieważ inaczej wyglądać będzie szafa wieloosobowej rodziny, niż pary lub singla. Jednak w każdym wypadku kluczowy jest właściwy dobór wyposażenia. Do wyboru jest kilka niezwykle praktycznych rozwiązań, o których warto pamiętać projektując własną garderobę. W garderobie lub szafie miejscem na dodatki są szuflady. Funkcjonalne i efektowne będą częściowo przeszklone fronty szuflad. A do ich wnętrza warto wybrać jeden z kilku rodzajów organizerów na biżuterię, zegarki lub spinki do mankietów. Są one elegancko wykończone alcantarą czarną lub w kolorze szarym. Innym rozwiązaniem są aluminiowe matowe przegródki idealne na apaszki, chusty lub bieliznę. Z myślą o drobnych akcesoriach w modelu garderoby Uno wprowadzone zostały niewielkie wieszaki na krawaty, paski lub torebki.

Przejrzysty układ odzieży i brak zagnieceń zapewniają długie aluminiowe drążki, a zainstalowane
w nich oświetlenie LED dodatkowo ułatwia odnalezienie poszukiwanej rzeczy. W wysokich szafach stosowane są pantografy, dzięki którym łatwo sięgnąć po trudno dostępne ubrania. Do odwieszenia spodni można wybrać wysuwany metalowy wieszak, który pomieści ich nawet dwanaście par. Z kolei buty najłatwiej znaleźć na wysuwnej półce. Są również
pomysłowe patenty na zagospodarowanie trudnych przestrzeni. Ani centymetr cennej powierzchni
nie zmarnuje się dzięki zamontowanemu w narożniku obrotowemu regałowi z pólkami i lustrem lub
półkom w kształcie litery „L”. Systemy Raumplus pozwalają na indywidualne zaprojektowanie idealnie dopasowanej do naszych potrzeb szafy lub garderoby. Dobrze przemyślane i skonfigurowane wyposażenie w efekcie daje łatwy i szybki dostęp do kolekcji ubrań, butów, torebek i całej masy różnego rodzaju akcesoriów.

Źródło: Raumplus

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH