Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Niezwykła kuchnia zaprezentowana na tegorocznych targach iSaloni w Mediolanie. W tej wersji fronty dolnej zabudowy są w metalicznym, złotomiedzianym połysku. Fot. Doimo Cucine, model kuchni Soho

Niezwykła kuchnia zaprezentowana na tegorocznych targach iSaloni w Mediolanie. W tej wersji fronty dolnej zabudowy są w metalicznym, złotomiedzianym połysku. Fot. Doimo Cucine, model kuchni Soho
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 maj 2016 15:50 (aktualizacja: 22 maj 2016 17:49)

Gorący trend: złoty błysk we wnętrzach

Kolory brązowego złota i miedzi na dobre zdominowały propozycje aranżacji wnętrz. Zobaczcie jeden z najgorętszych trendów.

Połyskujące złotomiedziane klosze lamp nad stołem jadalnianym, miedziane baterie łazienkowe towarzyszące pastelowo różowym umywalkom, złote dekoracyjne lampy, czy - w końcu okapy kuchenne, a nawet fronty zabudowy kuchennej w kolorze rdzawej miedzi lub starego złota. Tak właśnie prezentuje się jeden z najgorętszych trendów tego sezonu w aranżacji wnętrz. 

Metaliczny połysk we wnętrzach jest obecny pod wieloma postaciami - zwłaszcza srebrnych odcieni stali nierdzewnej czy aluminium we wnętrzach w stylu loft i minimalistycznym. Złoto i miedź wprowadzone do aranżacji wnętrz nadają im jednak całkowicie nowy charakter.

Nie sugerują wyłącznie nowoczesności i futurystycznego chłodu, jak zwykł to robić srebrny odcień metalu. W postarzanej wersji nawiązują do przeszłości, stylu steam-punk, a nawet baroku. Są bardzo odważnym elementem dekoracyjnym, który potraktowany z rozwagą doda naszym wnętrzom niezwykłej aparycji i sprawi, że staną się naprawdę modne. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA