Fot. Dekoria.pl

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Dekoria.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja portalu Dobrze Mieszkaj
27 kwi 2016 16:01

Graficzne dekoracje - gorący trend 2016 na meblach i dodatkach

Moda na wnętrza urządzone w prostej, nowoczesnej stylistyce trwa kolejny sezon i na razie nie zapowiada się, żeby miała przeminąć.

Ściany w różnych odcieniach szarości i off white, zestawione z meblami o prostych formach, stanowią wspaniałe tło dla dodatków. Te jednak nie powinny być przypadkowe. Jak wybrać najlepsze dekoracje? Podpowiadają eksperci z Malabelle.

Proste wnętrze to świetna baza pod dekoracje graficzne. Zarówno te barwne, jak i monochromatyczne, malarskie i geometryczne sprawią, że przyozdobione nimi wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Stoliki, lampiony, misy wszystko zależy, od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Oprócz plam kolorystycznych, w postaci barwnych dekoracji, które ożywią wnętrze, z prostym wystrojem wspaniale komponują się dekoracje graficzne. I to one zdominowały wnętrzarskie stylizacje w tym roku.”– potwierdza Anna Rusiniak-Malinowska właścicielka firmy. 

Wielbiciele miękkich linii i odręcznych kresek wypełnionych plamami farby chętnie udekorują dom subtelnymi grafikami przedstawiającymi świat fauny i flory. Spodobają im się na pewno również poduszki w malarskie wzory o podobnej tematyce.

Natomiast zwolennicy kontrastów i mocnych, graficznych efektów wybiorą zaś zapewne wszelkie monochromatyczne, geometryczne motywy. Znajdą je i na tekstyliach, jak poduszki czy dywany, oraz na dodatkach, takich jak grafiki czy też donice i wazony.

Źródło: Mabelle

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH