Nowa kolekcja płytek wielkoformatowych marki Monolith - Industrio. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowa kolekcja płytek wielkoformatowych marki Monolith - Industrio. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 marz 2018 06:14

Gresy wielkoformatowe: zobacz ciekawą kolekcję

Do kolekcji płytek wielkoformatowych dołącza kolekcja gresów barwionych w masie – Industrio. Obejmuje ona 4 formaty, których rozmiar sięga 120 x 120 cm, 10 nowoczesnych odcieni i charakteryzuje się najwyższymi parametrami technicznymi płyt.

Ceramika Tubądzin od otwarcia swojej najnowszej fabryki stale poszerza asortyment wielkoformatowych gresów dedykowanych sektorowi inwestycyjnemu. Do tej pory marka Monolith od Tubądzina zawierała 8 kolekcji płyt, do których teraz dołącza kolekcja gresów barwionych w masie – Industrio. Obejmuje ona 4 formaty, których rozmiar sięga 120 x 120 cm, 10 nowoczesnych odcieni i charakteryzuje się najwyższymi parametrami technicznymi płyt.

Subtelna jednolitość

Płyty z kolekcji Industrio dostępne są w 4 formatach – 60 x 60 cm, 80 x 80 cm, 60 x 120 cm i 120 x 120 cm i 10 kolorach – od beży, przez szarości, aż po grafit oraz czerń. Posiadają one matowe wykończenie, a 5 kolorów gresów w rozmiarze 60 x 60 cm jest wprowadzonych również w wersji półmatowej, czyli lappato.

Zobacz także: Jasne płytki do łazienki. To jest modne w 2018 roku

Płyty z tej kolekcji cechują się doskonałymi parametrami technicznymi, są odporne na ścieranie wgłębne (<110 mm3), plamienie (5 klasa), działanie kwasów i zasad, promieniowanie słoneczne i mróz, a do tego posiadają wysoką klasę antypoślizgowości (R10). To wszystko czyni je idealnym produktem do przestrzeni publicznych o wysokim natężeniu ruchu.

Gdzie się spotykamy?

Mówiąc o przestrzeniach publicznych myślimy o mieście i jego ulicach czy wieżowcach, a tak naprawdę przestrzenie te tworzą ludzie. To, gdzie się udają, spotykają i spędzają swój czas jest podstawą funkcjonowania miejsc i nie są w nich istotne budynki, a wnętrza, w których chcą przebywać. Ważny jest w nich najmniejszy szczegół, jak jego kolorystyka czy użyte materiały.

Stąd Ceramika Tubądzin, chcąc wpływać na oblicza polskich miast, rozwija segment produktów inwestycyjnych. Do kolekcji Industrio wkrótce dołączą stopnice podłogowe i cokoły, a ponadto w kolekcjach wielkoformatowych gresów znajdą się nowe płyty o kamiennych wzorach projektu Macieja Zienia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH