Grzejnik Niagara z grafiką. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Grzejnik Niagara z grafiką. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
12 paź 2017 13:07

Grzejnik, który zaprojektujesz sam

Odchodzimy już od wnętrz, które wyglądają jak te z katalogu. Chcemy, żeby nasze własne „m” miało nasz charakter. Szukamy co raz częściej rozwiązań „uszytych na miarę”. Sami możemy zaprojektować już nie tylko meble, ale i grzejnik.

Na czym polega unikatowość? Nie jest to powielenie dostępnych projektów, rozwiązań. Daje nam poczucie wyjątkowości. Podobnie jak indywidualizm. Chcemy mieć coś zaprojektowane tylko dla nas, z myślą o nas. A już najlepiej jak możemy sami to zaprojektować i mieć pewność, że nikt inny nie wejdzie w posiadanie przedmiotu chociaż odrobinę podobnego do naszego. Wielu producentów zarówno tych dużych, jak i małych daje nam szerokie możliwości… kombinowania. Kombinowania z ich produktem. Tu coś dodamy, tam odejmiemy i mamy produkt, który jest inny niż z katalogu. Ma to swoje plusy. Rozbudzamy w ten sposób naszą kreatywność i tworzymy coś całkowicie pod nas samych. Co ciekawe, nawet zmieniamy meble z dużych, sieciowych sklepów. Przemalujemy, zmienimy gałki i mamy już zupełnie nowy, inny i przede wszystkim nasz mebel. 

Projektanci marki Luxrad wyszli z podobnego założenia, dając swoim Klientom możliwość stworzenia swojego grzejnika w wersji dostępnej tylko dla nas samych. Model Niagara ze szklanką osłoną posiada opcje  personalizacji czyli możemy skorzystać albo z gotowych wzorów, dostępnych w ofercie, albo stworzyć swoją własną grafikę. Sam grzejnik posiada prostokątny kształt, przez co idealnie wpasuje się do wielu pomieszczeń. Model ten jest zbudowany z płaskich paneli o zaokrąglonych krawędziach, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem. To innowacyjne podejście do grzejnika, sprawia, że możemy mieć produkt jedyny w swoim rodzaju – taki, jaki sami sobie zaprojektujemy. Połączenie stali, szkła i własnego pomysłu. 

Chęć personalizacji produktu od jakiegoś czasu jest coraz bardziej zauważalną potrzebą ze strony Klientów. O ile kiedyś dotyczyła najczęściej małych elementów – pamiątek czy też biżuterii, tak teraz idziemy krok dalej i chcemy, żeby nasze meble w mieszkaniu były unikatowe, jedyne i oczywiście niepowtarzalne. Marka Luxrad obserwując rynek i wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów stara się od lat dostarczać im rozwiązania, które w pełni spełnią ich oczekiwania. Tak właśnie zrodził się pomysł na grzejnik z własną grafiką.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH