Fot. Beckers

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Beckers
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
12 paź 2017 13:08

Jak pomalować ściany w pierwszym mieszkaniu

Moment odebrania kluczy do swojego pierwszego mieszkania pozostaje w pamięci na zawsze.  Zdradzamy kilka kolorystycznych porad, dzięki którym uzyskamy dekoracyjny sukces.

Dobrym rozwiązaniem przy urządzaniu własnego mieszkania jest wykorzystanie ponadczasowych szarości, które od lat nie tracą na popularności. W ten sposób można mieć pewność, że domowe wnętrze będzie cały czas modne i stylowe. Ściana w odcieniu srebrnej szarości Silver Pearl przełamana spokojnym błękitem będzie tworzyć ciekawą, a zarazem gustowną bazę dla wystroju. Całości dopełnią nowoczesne dodatki i elementy wyposażenia wnętrz w kolorze miedzianego złota, które wzbogacą aranżację i wniosą do pomieszczenia odrobinę luksusu. 

Pierwsze poranki w nowym mieszkaniu są zawsze ekscytujące, a te pozytywne emocje warto zatrzymać na dłużej. W otoczeniu optymistycznej zieleni Salvia z palety Beckers Designer Colour każdy dzień będzie można zaczynać w dobrym nastroju. Wyjątkowy klimat wnętrza stworzą też umieszczone na ściennej galerii ulubione obrazy, rodzinne zdjęcia czy pamiątki, które pozwolą poznać duszę domownika. 

Urządzając własne mieszkanie nareszcie można dać upust swojej wyobraźni i kreatywności. Dozwolone są wszelkie pomysły, kompozycje i zestawienia kolorystyczne. Nieszablonowe rozwiązanie w postaci geometrycznych wzorów w różnych odcieniach zieleni może być ciekawą propozycją dla osób, które nie boją się oryginalnych dekoracji ścian. Taka aranżacja z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter mieszkańców.

Czytaj również: Grzegorz Łapanowski: o swojej pracy i idealnym przepisie na wnętrze

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH