Trendy aranżacyjne 2018. Fot. Agata

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Trendy aranżacyjne 2018. Fot. Agata
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 lut 2018 09:12

Kolor, natura i oryginalne połączenia - trendy aranżacyjne 2018

Każdy rok przynosi nowe pomysły i trendy nie tylko w modzie, ale również w aranżacji wnętrz. Rok 2017 był bardzo ciekawy pod kątem kolorów, wzorów i eksperymentów dekoracyjnych. Czy dużo się zmieni w najbliższych miesiącach? Sprawdźmy!

Twoje mieszkanie przechodziło remont w ubiegłym roku i martwisz się, że jego wystrój nie będzie odpowiadał nadchodzącym trendom? 

Jeszcze więcej kolorów!

Białe, stonowane wnętrza nie muszą pasować do każdego. W 2017 kolorem roku według Instytutu Pantone była soczysta zieleń Greenery. Był to pierwszy stanowczy krok ku nasyconym, pełnym wyrazu, kolorowym wnętrzom. Na początku tego roku ogłoszono, że w tym sezonie będzie królował Ultra Violet. Piękny, mocny fiolet jest kontynuacją kolorystycznego eksperymentu, wyrażającego odwagę i ekstrawagancję projektantów wnętrz.
 
Natura we wnętrzu

Kolory ziemi, odcienie drewna i akcenty roślinne przenikają z powrotem do aranżacji wnętrz. Coraz bardziej popularne motywy natury i zwierząt w 2018 roku mają szansę się utrzymać. Drewniane, kuchenne blaty, biurka, krzesła czy nawet najmniejsze dodatki do aranżacji wnętrz w postaci świeczników i ramek znajdą swoich zwolenników i wciąż będą bardzo modne. Ponadto motywy zwierzęce na tekstyliach ocieplą każde wnętrze i nadadzą mu wyjątkowego, przytulnego charakteru.

Niestandardowe połączenia!

W 2017 roku coraz bardziej popularne były nieoczywiste łączenia zarówno mebli, jak i dodatków. Elegancka sofa w skandynawskim stylu i wzorzyste poduszki? Fotel glamour i loftowe oświetlenie? Nie bój się eksperymentować! W tym roku oryginalne zestawienia oraz łączenie różnych materiałów będą w trendzie. Dzięki temu można: dać ponieść się wyobraźni i szukać rozwiązań, które najbardziej odpowiadają Twojemu charakterowi i stylowi.
 
Bez względu na panujące trendy pamiętaj o urządzeniu swojego mieszkanie tak, aby odzwierciedlało ono Twój indywidualny styl. Jeśli zależy Ci na tym, aby być w zgodzie z panującą modą, poszukaj ciekawych dodatków do aranżacji wnętrz, które są jednocześnie modne, a zarazem spójne z Twoim charakterem. W ten sposób uzyskasz najlepszy efekt.

Źródło: Salony Agata

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH