Fototapeta z morskim krajobrazem wprowadza kolor do stonowanej aranżacji salonu i harmonizuje z turkusowym fotelem. Fot. Dekornik

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fototapeta z morskim krajobrazem wprowadza kolor do stonowanej aranżacji salonu i harmonizuje z turkusowym fotelem. Fot. Dekornik
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
12 maj 2016 18:38

Kolor we wnętrzu: postaw na błękit

Szukając koloru do wnętrza warto sięgnąć po różne odcienie błękitów. Wprowadzą do pomieszczeń wiosenną atmosferę, przywodząc na myśl bezchmurne niebo.

Błękit to kolor kojarzący się z wiosną, latem, morzem... Budząc tak przyjemne skojarzenia będzie wspaniałym dodatkiem do wnętrz. Wprowadzić go do aranżacji wnętrza możemy na wiele sposobów. 

Najprościej będzie dobrać dodatki, takie jak dekoracyjne poduszki, ręczniki czy porcelana w kolorze błękitu. Możemy również zdecydować się na wybór niebieskich tekstyliów. Zasłony swobodnie okalające okno czy też niebieska roleta dodadzą wnętrzu odrobiny fantazji. Oprócz okien, na niebiesko możemy także udekorować podłogę - wybierając np. efektowny kosmaty dywan o błękitnej barwie. 

W końcu, błękitnym kolorem możemy również pomalować ściany we wnętrzach lub też zdecydować się na efektowną fototapetę przedstawiającą chociażby morski krajobraz. 

Sposobów na urządzenie kolorowego wnętrza jest wiele. Pokazujemy Wam kilka inspirujących zdjęć, które mogą posłużyć za świetną sugestię. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH