Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Superbohaterowie - pomarańczowa podstawka. Fot. Lamps & Co.

Kolekcja Superbohaterowie - pomarańczowa podstawka. Fot. Lamps & Co.
  • Autor: Rafał Konopka
  • 16 cze 2016 12:48 (aktualizacja: 16 cze 2016 14:39)

Komiksowe dekoracje w pokoju dziecięcym

W tym roku adaptacje komiksów o superbohaterach biją rekordy popularności w kinach. Nikt nie kocha superbohaterów tak jak dzieci, proponujemy więc jak urządzić pokój małym fanom supermocy.

Chcąc urządzić pokój dziecięcy tak, żeby podobał się nie tylko nam, ale przede wszystkim dziecku, warto wybrać takie dodatki, które nawiązują do zainteresowań malucha. Chłopcy uwielbiają superbohaterów, historie, filmy i bajki o nich, lubią bawić się, że sami posiadają supermoce. Akcesoria w supebohaterów będą zatem strzałem w dziesiątkę.

Aby wnętrze zaspokajało także gust rodziców, dobrze jest stworzyć moodboard, który ułatwi skomponowanie spójnej stylistycznie i kolorystycznie aranżacji. Lamps&Company stworzyło kolekcję Superbohaterowie, w której w tym samym wzorze kupić można lampy: wiszącą, stojącą, kinkiety i lampkę nocną oraz pufy i poduszki. Dominują w niej żywe, pobudzające kolory: czerwień i pomarańcz, na błękitnym stonowanym tle.

Do tych dodatków proponujemy dobrać pomarańczowe lub czerwone ramki na zdjęcia i szary dywan w kropki, nawiązujące do kropek znajdujących się na odwrocie poduszek oraz na pufach. Tak żywe dodatki pasować będą do mebli w spokojnym, pastelowym kolorze, a także do najpopularniejszej w tym roku bieli. Drewniane nogi lamp dostępne są w trzech kolorach: białym, pomarańczowym i czerwonym i co ważne, podbite są filcem, żeby nie rysowały mebli. Tak urządzony pokój zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA