Kolekcja Street Fusion. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Kolekcja Street Fusion. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 kwi 2017 09:23

Kontrasty w łazience - niebanalne połączenia

Geometryczne meble o fakturze ciemnego drewna połączone z białą ceramiką w klasycznych, opływowych kształtach z pewnością spodobają się tym, którzy lubią wyrazisty design.

Poza nietuzinkowym wyglądem, kolekcja Street Fusion, jest również bardzo funkcjonalna. Wygodne w użytkowaniu szafki, które zamiast uchwytów posiadają trapezowe wycięcia, szczególnie docenią osoby aktywne, żyjące w ciągłym biegu. Przykładem niezwykle funkcjonalnego mebla jest szafka podumywalkowa Street Fusion, która tuż pod blatem posiada niewielką, wewnętrzną szufladę, idealną na drobne kosmetyki. Dzięki prowadnicom, zapewniającym pełne wysunięcie, a także systemowi cichego domykania, korzystanie z niej jest wyjątkowo komfortowe.

W kolekcji Opoczno, poza meblami w dwóch odcieniach drewna – Black Wood i Brown Oak, znajdziemy również szafki z lustrzanym frontem. To niezwykle praktyczny, łazienkowy mebel, spełniający dwie, ważne funkcje. Płytka szafka, przeznaczona do zawieszenia nad umywalką, jest jednocześnie lustrem i miejscem przechowywania akcesoriów, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Dzięki niej małe przedmioty codziennego użytku będą schowane, co pozwoli uniknąć wrażenia nieładu. Lustrzana szafka dostępna jest także w wersji z górnym oświetleniem – najlepiej sprawdzającym się przy wykonywaniu makijażu, a także wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Siła kontrastu

Meble z kolekcji Street Fusion zostały zaprojektowane tak, aby pomimo znacznie ciemniejszej barwy, współgrały z jasną ceramiką. Wspólnym mianownikiem kontrastujących ze sobą elementów jest biały fragment szafek, widoczny spod trapezowego wycięcia, pełniącego funkcję uchwytu. Jasna umywalka, miska toaletowa, czy bidet, na tle mebli z tej samej kolekcji, tworzą wrażenie dobrze ułożonej kompozycji.

Ceramice będącej uzupełnieniem linii nadano miękkie, zaokrąglone linie. Dostępna w trzech rozmiarach umywalka zakończona jest cienkim rantem, który nadaje jej lekkości, będącej przeciwwagą do cięższych mebli. Uniwersalny kształt umywalki pozwala na zamontowanie jej na szafkach, a także – dzięki płaskiemu spodowi – na różnego rodzaju blatach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH