Frames By Franke kolekcja Londyn. Fot. Franke

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Frames By Franke kolekcja Londyn. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja portalu dobrzemieszkaj.pl
25 kwi 2016 11:09

Kuchnia - centrum domowego życia

Styl i charakter kuchni jest odbiciem kulinarnych pasji i temperamentu właścicieli, ale mocno związany jest także z miejscem.

Kuchnia stanowi centrum domowego życia. Jej styl i charakter jest odbiciem kulinarnych pasji i temperamentu właścicieli, ale mocno związany jest także z miejscem – lokalnym klimatem czy osobniczym rytmem życia. Różnorodność naszych przyzwyczajeń i kuchennych zamiłowań świetnie oddaje najnowszy, zupełnie wyjątkowy system Frames by Franke.

Inspiracją do stworzenia systemu jest codzienność widziana z perspektywy kuchni - uniwersalnej przestrzeni, gdzie przygotowujemy posiłki, ale też możemy zatrzymać się po dniu pełnym wrażeń i spędzić czas z najbliższymi. Kuchnia Frames by Franke w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu. Ta modułowa linia składa się z 44 elementów, które pozwalają na efektowne i praktyczne aranżacje. Po raz pierwszy, tak zróżnicowane w swoich funkcjach urządzenia kuchenne jak okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią, można swobodne ze sobą łączyć, w rozmaitych konfiguracjach, by stworzyć jedną, spójną kompozycję. Wszystkie elementy zaprojektowane zostały w charakterystycznych ramkach, które stały się znakiem rozpoznawczym systemu.

Frames by Franke to trzy różne kolekcje urządzeń kuchennych, które świetnie oddają aurę dwóch europejskich metropolii: Amsterdamu i Londynu oraz unikalnego charakteru Florencji. To trzy kuchnie, w trzech odmiennych stylistykach, dla których motywem przewodnim stała się codzienność, oprawiona w piękno, innowacje i wygodę. Kolekcja Passion inspirowana jest podróżą do słonecznej Florencji, gdzie ogromne znaczenie przywiązuje się do wyboru składników, a kuchenna przestrzeń przystosowana jest do intensywnego gotowania, pełnego miłości i pasji.

Zupełnie inny jest wielkomiejski projekt kuchni, zlokalizowanej w samym sercu Londynu, który nadał ton kolekcji Style. Tu najważniejsza jest funkcjonalność urządzeń oraz ich perfekcyjna synchronizacja. Wszystko po to, abyśmy mogli ochłonąć i odprężyć się w komfortowym, stonowanym, przestronnym wnętrzu.

A codzienność w Amsterdamie dała impuls kolekcji Essence, która jest idealną propozycją dla miłośników domowego gotowania, wyznawców kuchni praktycznej i dobrze zorganizowanej.
Frames by Franke to holistyczna koncepcja kuchni, dopasowanej do charakteru osoby i miejsca. Tak, jak personalizujemy ustawienia swojego telefonu, tak dostosowujemy kuchenną przestrzeń do swoich potrzeb. Nowoczesne technologie, jak sterowanie dotykowe okapem czy piekarnikiem, automatyczne rozpoznawanie wielkości naczynia przez płytę grzewczą, synchronizacja pracy okapu i płyty czy program auto-oczyszczania piekarnika, zapewniają wyjątkowy komfort i doskonale współgrają z nowatorskim wzornictwem urządzeń Franke.
Urządzenia z linii Frames by Franke występują w kolorze czarnym lub szampańskim. Dostępne są w sprzedaży od kwietnia 2016, w wybranych studiach mebli kuchennych

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH