Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Kernau

Fot. Kernau
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 25 lis 2016 14:36 (aktualizacja: 30 lis 2016 10:18)

Kuchnia rustykalna: ten okap można pomalować

Okap kuchenny to niezwykle ważny element wyposażenia każdej kuchni. Oprócz funkcjonalności powinien cechować się również pięknym wyglądem.

Jedni uważają, że okap nie powinien być zbyt widoczny: sięgają wtedy po urządzenia montowane w blacie, w szafkach kuchennych lub w suficie. Inni twierdzą, że sprzęt ten to jeden z bardziej istotnych elementów dekoracyjnych kuchennego wnętrza. Takie osoby wybierają ciekawe w formie, designersie okapy, które przyciągają wzrok każdego gościa.

Wielbiciele rustykalnych wnętrz również preferują, by okap był widoczny. I właśnie dla nich marka Kernau stworzyła wyjątkowy produkt, któremu można nadać każdy kolor. Mowa o okapach: KCH 1561 NP, KCH 1591 NP, KCH 1861 NP, KCH 1891 NP, KCH 1861 NP OAK, KCH 1891 NP OAK. Rama tych urządzeń wykonana została z niekonserwowanego drewna dębowego lub olchowego (w zależności od okapu) dzięki czemu można pomalować ją na kolor pasujący idealnie do mebli i dodatków kuchennych.

Ważną informacją jest fakt, iż do wyżej wymienionych okapów świetnie pasują urządzenia Kernau, utrzymane w rustykalnym designie. Są nimi na przykład: piekarnik KBO 0832 AT OW oraz płyta gazowa: KGH 644 OW. Możemy więc stworzyć zestaw urządzeń, które będą pięknie się prezentować, a do tego służyć nam niezawodnie przez długie lata. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

Forum Dobrego Designu

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA