Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Marchi Cucine

Fot. Marchi Cucine
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 25 maj 2016 18:35 (aktualizacja: 25 maj 2016 21:33)

Kuchnia w stylu loft: zobacz niesamowity projekt

Kuchnie w stylu loft cieszą się dużą popularnością. Dziś mamy dla Was piękny i gustowny projekt prosto z targów EuroCucina.

Brera 76 to niezwykła kuchnia, która powstała z inspiracji wielkomiejskimi przestrzeniami loftów. Model stanowi idealnie skomponowaną kombinację drewna, stali oraz betonu, a całość tworzy niezwykłą atmosferę industrialnego szyku w kuchni.

Aranżację dopełnia stół jadalniany wykonany ze starego drewna i stali. Te ostatnie elementy są jednocześnie nawiązaniem do metalowych detali zabudowy kuchennej. Meble wieńczy niezwykły betonowy blat, w którym wydrążono zintegrowany zlewozmywak. Ścianę nad powierzchnią roboczą wykończono hitem tego sezonu - patchworkiem z heksagonalnych płytek.

W całej kuchni da się odczuć motyw recyklingu, nadawania starym przedmiotom nowego życia. Widać to zwłaszcza w elementach szafek i lodówce, które zostały wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu.

Brera 76 to bez wątpienia niezwykła kuchnia dla osób, którym zależy nie tylko na funkcjonalnym aspekcie kuchni, ale również na tym, aby jej wnętrze miało duszę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA