Fot. Marchi Cucine

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. Marchi Cucine
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
25 maj 2016 18:35

Kuchnia w stylu loft: zobacz niesamowity projekt

Kuchnie w stylu loft cieszą się dużą popularnością. Dziś mamy dla Was piękny i gustowny projekt prosto z targów EuroCucina.

Brera 76 to niezwykła kuchnia, która powstała z inspiracji wielkomiejskimi przestrzeniami loftów. Model stanowi idealnie skomponowaną kombinację drewna, stali oraz betonu, a całość tworzy niezwykłą atmosferę industrialnego szyku w kuchni.

Aranżację dopełnia stół jadalniany wykonany ze starego drewna i stali. Te ostatnie elementy są jednocześnie nawiązaniem do metalowych detali zabudowy kuchennej. Meble wieńczy niezwykły betonowy blat, w którym wydrążono zintegrowany zlewozmywak. Ścianę nad powierzchnią roboczą wykończono hitem tego sezonu - patchworkiem z heksagonalnych płytek.

W całej kuchni da się odczuć motyw recyklingu, nadawania starym przedmiotom nowego życia. Widać to zwłaszcza w elementach szafek i lodówce, które zostały wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu.

Brera 76 to bez wątpienia niezwykła kuchnia dla osób, którym zależy nie tylko na funkcjonalnym aspekcie kuchni, ale również na tym, aby jej wnętrze miało duszę.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marta, 2017-11-28 00:18:09

    Witam, piekna aranzacja -czy mozna sie dowiedziec co to za plytki?

POLECAMY W SERWISACH