Romantyczna uliczka gdzieś nad Morzem Śródziemnym, a w niej piękne kwiaty... Fot. Living Style

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Romantyczna uliczka gdzieś nad Morzem Śródziemnym, a w niej piękne kwiaty... Fot. Living Style
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
24 maj 2016 08:43

Kwiaty we wnętrzach: jakie motywy się sprawdzą?

Motywy kwiatowe we wnętrzach są idealnym urozmaiceniem aranżacji - w sam raz na wiosnę i początek lata.

Jeśli chcemy ożywić nasze wnętrze, nadając mu wiosenny klimat, motywy kwiatowe będą bezkonkurencyjne. Oprócz kwiecistych tekstyliów w postaci firan czy romantycznej pościeli, kwiaty mogą zawitać do naszych domów i mieszkań również jako fototapety na ścianach. 

Możemy zdecydować się na feerię barw lub postawić na elegancką fotografię w artystycznej czerni i bieli, którą ożywi jeden kolorowy akcent w postaci płatków kwitnącego kwiatu. Do wyboru mamy nieskończenie wiele kompozycji - od kwitnących kwiatów wiśni czy jabłoni, które są bardzo delikatne, wręcz eteryczne w swojej aparycji, po intensywne fiołki czy róże.

Można zdecydować się na fototapetę ze zbliżeniem na sam kwiat lub piękną panoramę śródziemnomorskiej uliczki porośniętej kolorowymi kwiatami. W naszej galerii pokazujemy 5 pomysłów na motywy kwiatowe na ścianie. 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marianna, 2016-05-23 22:30:31

    Tapety z kwiatowymi motywami są piękne. Tez mamy takie. Firma, która robiła nam wystrój mieszkania - AMPM Design wymyśliła nam orientalne motywy do salonu i bardzo to pasuje do mebli, które wspólnie wybraliśmy. Cały salon nabrał lekko orientalnego klimatu.

POLECAMY W SERWISACH