Motivo Quercia Bianco. Fot. Vox

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Motivo Quercia Bianco. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
31 paź 2017 08:22

Materiały na ściany - panele dekoracyjne do szybkiej metamorfozy

Szykowny marmur, industrialna cegła czy klimatyczne drewno. Świat designu stale dostarcza inspiracji do wnętrzarskich metamorfoz. Ale jak w prosty sposób wprowadzić je do wnętrza?

Zmiana aranżacji wcale nie musi wiązać się z gruntownym remontem. Ściana dekoracyjna Motivo marki Vox to recepta na szybką, łatwą i niedrogą metamorfozę. Z efektem, jakiego tylko zapragniesz! Czasem zmiana tylko dekoracyjnych elementów wnętrza nie wystarcza. Potrzebujemy bardziej spektakularnej przemiany, która spowoduje, że nasze wnętrze zyska zupełnie nowy charakter, a my – przestrzeń. Receptą na szybką i efektowną metamorfozę mieszkania z pewnością są panele Motivo. Ta ścienna dekoracja jest atrakcyjną alternatywą dla farb i tapet. Dzięki niej możemy uzyskać efekt egzotycznego lub bielonego drewna, eleganckiego marmuru, starej cegły, a nawet miedzianej blachy czy betonu albo kwiatowych wzorów. Kolekcja oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, które bez problemu dopasujemy do własnych potrzeb, gustu i preferencji. Metamorfozę z panelami ściennymi można przeprowadzić zupełnie spontanicznie – bez wcześniejszych przygotowań, szybko, sprawnie i bez bałaganu. A co najważniejsze – to ekonomiczne rozwiązanie, które można zastosować nawet przy niewielkim budżecie.

Oferta składa się z kilkudziesięciu wzorów podzielonych na 5 kategorii – Wood, Brick, Stone, Marmo i Flora. Pierwsza z nich w zależności od rodzaju drewna może nadać pomieszczeniu charakter nowoczesny, retro lub rustykalny. Wśród nich można znaleźć m.in. wzór drewna bielonego, postarzanego czy egzotycznego. Brick to motywy odwzorowujące cegłę – białą Mattone Bianco, czerwoną Mattone Rosso oraz szarą dekoracyjną Marletto. Linia Stone to kamienne płytki w odcieniach brązów i szarości. Efekt marmuru na ścianie można uzyskać dzięki linii Marmo, w skład której wchodzą beżowo-szare panele z realistycznym efektem użylenia. Ostatnia z nich – Flora wprowadza do wnętrza naturę za sprawą motywów kwiatowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH