Kompaktowa kuchnia w oryginalnym ciemnym kolorze. Fot. Zajc

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kompaktowa kuchnia w oryginalnym ciemnym kolorze. Fot. Zajc
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 kwi 2018 12:55

Meble do kuchni - kompaktowy zestaw w ciemnym kolorze

Niewielka kuchnia w ciemnych kolorach nie jest dla wielu osób oczywistym wyborem. W przypadku tej realizacji za takim rozwiązaniem stanęła duża ilość światła wpadającego przez okno, otwarty charakter pomieszczenia i sufit o wysokości niemal 3,5 metra.

Niewielki, kompaktowy zestaw mebli marki Zajc intryguje oryginalnym kolorem frontów. Ergonomiczne rozplanowanie kuchni, wyposażonej we wszystkie niezbędne urządzenia, ułatwia szybkie przygotowywanie posiłków.

Nowoczesne wzornictwo kuchni i jej nietypowa kolorystyka świetnie wpisują się we wnętrza stuletniej warszawskiej kamienicy. Na frontach mebli zastosowany został matowy lakier w kolorze granatowo-antracytowym. Blaty oraz element na ścianie wykonane są z kamienia spiekowego Lapitec o wzorze Dune. Jego pofalowana powierzchnia przypomina łupek i daje efekt odblasku światła. Tekstura materiału przełamuje gładką powierzchnię frontów, a jednocześnie nawiązuje do nich ciemną kolorystyką. Trzeci rodzaj wykończenia pojawia się w szufladzie, gdzie zamontowany został wykonany ręcznie ze sklejki organizer na sztućce i przybory kuchenne. Wszystkie trzy szuflady wyposażone są w oświetlenie ledowe; zamontowane jest również pod wiszącymi szafkami.

W zależności od światła kuchnia zmienia nieco kolor. W ciągu dnia jest bardzie granatowa, wieczorem staje się antracytowa i niemal niewidoczna.

Zobacz także 12 kolekcji mebli kuchennych w ciemnych kolorach

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH