Uchwyty do mebli. kolekcja Ponte. Fot. Gamet

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Uchwyty do mebli. kolekcja Ponte. Fot. Gamet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
29 maj 2017 14:06

Minimalizm we wnętrzu: nowe kolekcje uchwytów do mebli

Trend na minimalistyczne formy od dawna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a mieszkania utrzymane w tej stylistyce uchodzą za nowoczesne i eleganckie.

W myśl tej zasady zostały zaprojektowane najnowsze kolekcje uchwytów marki Gamet – Cono i Ponte. Wyróżnikiem obu kolekcji jest przede wszystkim gładka powierzchnia i smukła forma. Modernistyczny styl produktów idealnie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych, podkreślając tym samym ich wyrafinowany charakter.

Ergonomiczny delikatny kształt uchwytów jest rozwiązaniem dla wszystkich miłośników minimalistycznego designu, którzy cenią sobie wysokie walory użytkowe.

Zobacz także: Aranżacja kuchni: fronty matowe czy z połyskiem?

Spłaszczone nóżki i aksamitna powłoka uchwytów Cono będą idealnym uzupełnieniem mebli o jednolitych, prostych kształtach, zarówno w przestrzeni kuchennej jak i w strefie wypoczynku. W zależności od pomysłu na aranżację, model UU17 może wtopić się w tło mebli, lub wręcz przeciwnie - stać się najbardziej widocznym elementem wnętrza.

Delikatnie półkolista forma oraz zaokrąglenia przy brzegach – to główne cechy serii Ponte. Kolekcja ta umiejętnie łączy w sobie prostotę i elegancję dlatego będzie dobrze uzupełniać zarówno klasyczne jak i nieco bardziej futurystyczne meble. Model UU03 dobrze sprawdzi się także w połączeniu z surowym drewnem lub jasnymi, połyskującymi frontami. Obie kolekcje produkowane są w Polsce.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH