Modne dodatki z kolekcji Residenza. Fot. HOUSE&more

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Modne dodatki z kolekcji Residenza. Fot. HOUSE&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
09 sie 2017 14:28

Modne dekoracje i dodatki w kolorze kremowym, szarym i złotym

W najnowszej kolekcji dekoracyjnych tkanin i poduszek znajdziemy delikatne odcienie kremu, które mieszają się z białymi tonami i eleganckimi szarościami. Dekoracyjny motyw pióra pojawia się również na lampionach.

Mediolan to nie tylko jedna ze światowych stolic mody, ale również prawdziwa mekka dla wielbicieli designu. Miasto jest synonimem wyszukanej elegancji. Znajdziemy w nim niezliczoną ilość salonów i butików najlepszych marek.

To tu dobry wygląd – czyli jak mówią Włosi „bella figura” – jest wyjątkowo pożądany. Niezależnie od pory dnia ulice wypełnia gwarny, stylowy tłum. Wielkomiejska atmosfera i elegancja Mediolanu stały się inspiracją dla jesiennej kolekcji Residenza marki Riviera Maison.

Znajdziemy w niej poduszki oraz pledy z miękkiej wełny i aksamitu. Te wyszukane tkaniny zdobią nadruki i hafty w formie piór oraz drobne haftki i sprzączki. Delikatne odcienie kremu mieszają się z białymi tonami i eleganckimi szarościami. Dekoracyjny motyw pióra pojawia się również na lampionach.

Znakomita ich większość utrzymana jest w różnych odcieniach złota kontrastującego z prostymi formami. Ciekawie prezentują się modele przypominające formą chińskie wazy oraz latarnie wykończone miedzią. Dodatki z kolekcji Residenza nadają wnętrzu przytulności, tak bardzo pożądanej w krótkie i chłodne jesienne dni.

Czytaj również: Ekspert radzi: jak ożywić wnętrze pastelowymi kolorami

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH