Dekor Kronberg inspirowany jest drewnem, które wiele przeszło. Fot. Interprint

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Dekor Kronberg inspirowany jest drewnem, które wiele przeszło. Fot. Interprint
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 sty 2017 08:05

Modne dekory drewna - tak prezentują się na meblach

Pod wpływem jej promieni słońca, ulewnych deszczy, wiatru, siarczystego mrozu i upałów... wszystko się zmienia, także drewno. Wtedy nabiera szlachetności.

Wyraźne znaki czasu i działania sił natury, widoczne są również nowym rysunku dębiny jaki proponuje firma Interpint. Pochodzący z tegorocznej kolekcji Six Pack dekor Kronberg inspirowany jest drewnem, które wiele przeszło. Pierwowzorem tego wzoru były stare deski z podkładów kolejowych. Spieczone słońcem i wymyte przez deszcze, noszące ślady kolejnych sezonów, popękane i gdzieniegdzie przebarwione, są one zaskakująco... przyjazne w odbiorze. Wzór ten jest tak autentyczny i prawdziwy, że trudno od niego oderwać wzrok, przestać śledzić i wyszukiwać kolejnych śladów przeszłości.

Naturalność, a może więcej - całkowitą naturalność tego rysunku dodatkowo podkreśla zastosowana kolorystyka. Jasna ochra, beże i kremy, delikatne brązy przetykane kolorem tabaczkowym i miedzianym, tworzą kompozycję bogatą, ale przede wszystkim spokojną i zrównoważoną. Kronberg doskonale odnajdzie się we wnętrzach o różnym przeznaczeniu i funkcji - publicznych i prywatnych, intymnych i dzielonych z innymi. Dzięki swej autentyczności jest absolutnie uniwersalny. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH