Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień. Fot. Dekoral

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień. Fot. Dekoral
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 kwi 2018 14:03

Modne kolory 2018 - postaw na trendową czerń

Kolor Czarny Płomień ze swoim zdecydowanym charakterem wpisuje się w aktualne trendy. Jego kolorystyka łączy głęboką, morską toń z magiczną czernią. Z jednej strony buduje dekadencki nastrój, z drugiej dodaje pewności siebie i zachęca do działania.

Marka Dekoral w tym roku postawiła na czerń – Czarny Płomień, która symbolizuje nowoczesność, odwagę, dodaje pewności siebie. Jednocześnie, kolor doskonale odpowiada na naszą współczesną potrzebę prywatności i intymności. Im bardziej dzielimy się swoim życiem w internecie tym bardziej chcemy, aby nasz dom był azylem, miejscem niedostępnym dla publicznego oka. Czarny Płomień to metaforycznie cisza podbita nowoczesnością. Kolor stwarza wrażenie ciszy i spokoju, których tak pragniemy na co dzień, afirmuje również naszą oryginalność, indywidualną osobowość.

Czerń coraz częściej pojawia się we wnętrzach w różnych aranżacjach, zestawieniach kolorystycznych. W zależności od zastosowania może stworzyć przestrzeń, zarówno zmysłową i tajemniczą, jak i ­­bezpieczną, odsuniętą od miejskiego zgiełku i szumu. Jedna ściana pokryta tą barwą lub czarny pas na ściany w kuchni, czy w przedpokoju spodoba się osobom lubiącym minimalistyczne aranżacje. Dla miłośników intensywnych, odważnych, eleganckich stylizacji, świetnym rozwiązaniem będzie salon, czy sypialnia zanurzona w kolorze Czarny Płomień.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH