SOCHO DECOR SYSTEM. Fot. Buszrem

Zobacz galerię [2 zdjęć]

SOCHO DECOR SYSTEM. Fot. Buszrem
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 sty 2017 08:40

Modne ściany - postaw na beton dekoracyjny

Beton to ponadczasowy materiał, niezbędny nie tylko w konstrukcyjnych elementach budynku, ale również świetny materiał dekoracyjny.

Zwolenników nowoczesnych, surowych aranżacji, stylistyki loftowej i modnych ściennych systemów dekoracyjnych mogą zainteresować ścienne produkty dekoracyjne z betonu architektonicznego – płytki Socho Decor System oraz SunGral System firmy  Buszrem. Obie wersje płytek to prostokąty o wymiarach 50 x 25 cm. SunGral Systemmożna stosować również na zewnątrz, na elewacjach budynków.

Dodanie naturalnych kruszyw do warstwy dekoracyjnej SunGral System pozwoliło stworzyć materiał, które zarówno fakturą powierzchni, jak i kolorem nawiązują do naturalnego piaskowca i łupka. Podczas produkcji faktura łupka wzbogacana jest procesem polerowania (curlingowania), który podkreśla estetykę i funkcjonalność płytek. Sprawdzony – oparty na naturze – wzór, ciepła kolorystyka i wysokie parametry techniczne pozwalają stosować je na elewacjach budynków.

Szare, białe i grafitowe płytki Socho Decor System  zdecydowanie dobrze prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Fakturę płytek można dopasować do gustów i stylu aranżacji. Do dyspozycji mamy płytki gładkie, porowate lub o fakturze gniecionego papieru.

Zakupu obu rodzajów płytek można dokonać w sieci sklepów OBI lub zamówić bezpośrednio u producenta. Oferta Socho Decor System obejmuje również narożniki wklęsłe i wypukłe oraz dekory. Jest też możliwość wykonania płytek na specjalne zamówienie w innych niż standardowe formatach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH