Lustra zintegrowane z oświetleniem. Fot. Duravit

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Lustra zintegrowane z oświetleniem. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
14 lis 2016 12:38

Nowości do łazienki - lustra zintegrowane z oświetleniem

Podejmując decyzje o wyborze sposobu oświetlenia łazienki, warto pamiętać o tym, jak wielki wpływ ma właściwe światło na nasz nastrój.

Firma Duravit przedstawia wszechstronne rozwiązanie projektowe polegające na zintegrowaniu oświetlenia z lustrem. Nowoczesny design i dopracowane detale sprawiają, że lustra wyposażone w lampy LED pasują zarówno do budynków prywatnych, jak i publicznych, zapewniając łazience optymalne i zarazem piękne oświetlenie. Oferowane w trzech wariantach: pojedyncze źródło światła na górnej krawędzi lustra, podwójne lampy LED umieszczone po bokach lustra oraz lustro oświetlone lampami LED z czterech stron, umożliwiają realizację zindywidualizowanych pomysłów.

Pojedyncza lampa LED umieszczona na górnej krawędzi lustra zapewni bezpośrednie oświetlenie. Z kolei umieszczenie dwóch lamp, z lewej i prawej krawędzi lustra, daje światło zapewniające odpowiednie oświetlenie osoby znajdującej się bezpośrednio przed lustrem. Specjalnie opracowany profil deflektora zapewnia szczególnie jednorodne światło charakteryzujące się wysoką efektywnością.

Lustro otoczone światłem zapewnia przyjemne pośrednie światło ze wszystkich czterech stron. Efekt wallwash zapewnia prawidłowe ustawienie źródeł światła, nadając pomieszczeniu niezwykłą atmosferę. Decydując się na wybór tego rodzaju rozwiązania, warto zaopatrzyć się w dodatkowe oświetlenie, ponieważ nie ma bezpośredniego światła padającego na stojące przed lustrem osoby. Opcjonalne wyposażenie lustra w system podgrzewania, sprawia że powierzchnia lustra nie paruje.
Wszystkie lustra mogą występować w trzech opcjach: good – better – best.

Decydując się na opcję good otrzymujemy modele, które obsługiwane są za pomocą włącznika ściennego. Better to wariant oświetlenia sterowanego przez włącznik sensorowy. Zapalanie i gaszenie światła odbywa się za pomocą prostego ruchu ręką.

Podobnie jak modele better, również modele best wyposażone są we włącznik sensorowy, reagujący na ruch ręką. Dodatkową opcją, dostępną w wariancie best jest podgrzewanie lustra zapobiegające osiadaniu pary wodnej oraz światło dolne podświetlające miejsce umywalkowe. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH