Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W loftowej aranżacji łazienki świetnie prezentuje się proste okrągłe lustro, połączone z dwiema otwartymi półkami. Fot. Artesi, kolekcja Rock

W loftowej aranżacji łazienki świetnie prezentuje się proste okrągłe lustro, połączone z dwiema otwartymi półkami. Fot. Artesi, kolekcja Rock
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 27 maj 2016 08:02 (aktualizacja: 27 maj 2016 14:13)

Okrągłe lustro w łazience - to jest modne!

Okrągłe lustro w łazience to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych tendencji aranżacyjnych tego sezonu.

Okrągłe lustra w łazience to bez wątpienia jeden z najgorętszych trendów aranżacyjnych tej przestrzeni. Z jednej strony są prostym akcentem, z drugiej - ich obecność nadaje wnętrzu zupełnie nowy charakter. 

Okrągłe lustro pasuje do wystroju utrzymanym w różnych stylach. Świetnie komponuje się ze skandynawską stylistyką, dobrze prezentuje się w towarzystwie industrialnych mebli o laboratoryjnym charakterze i łazienkach w stylu loft. Swoje miejsce znajdzie również we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu - wystarczy, że wybierzemy opcję oprawioną w dekoracyjną ramę. 

W naszej galerii prezentujemy 7 aranżacji łazienek pochodzących z różnych źródeł - od największych światowych marek, skandynawskich firm meblarskich czy producentów ceramiki. We wszystkich okrągłe lustro przyciąga wzrok i gra pierwsze skrzypce. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA