Kolekcja porcelany Pizza Pasion. Fot. Villeroy&Boch

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Kolekcja porcelany Pizza Pasion. Fot. Villeroy&Boch
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 sie 2016 08:44

Piękna porcelana - podaj pizzę z klasą

Pizza to jedno z najsłynniejszych dań na świecie. Jej reinterpretacje dokonywane zarówno przez szefów kuchni, jak i amatorów gotowania gwarantują, że włoski placek nigdy się nie
nudzi.

Od teraz koniec z nierównościami! Villeroy & Boch wprowadza do oferty naczynia i akcesoria stworzone do pieczenia, serwowania i konsumowania najsłynniejszego włoskiego placka. Dzięki kolekcji o inteligentnym designie Pizza Passion zyskasz chrupiącą, równo pokrojoną i elegancko podaną pizzę!

Pizza to jedno z najsłynniejszych dań na świecie. Jej reinterpretacje dokonywane zarówno przez szefów kuchni, jak i amatorów gotowania gwarantują, że włoski placek nigdy się nie nudzi. Od klasycznych wersji i prostych sosów do pełnoziarnistych i bezglutenowych ciast oraz najrozmaitszych dodatków, a nawet wydań na słodko. Dzięki temu włoską kuchnią możemy cieszyć się ciągle na nowo! Villeroy & Boch, aby ułatwić pieczenie, serwowanie oraz konsumowanie pizzy, stworzył kolekcję Pizza Passion. Jej inteligentny design sprawi, że ciasto będzie chrupiące, kawałki równo pokrojone i wszystko elegancko podane.

Pizza Passion – pizza idealnie podana Kolekcja Pizza Passion oferuje duży talerz do pizzy, który dzięki wgłębieniom na krawędziach ułatwia podzielenie pizzy na osiem równych kawałków i nie przechyla się podczas krojenia. Mniejsza okrągła taca składa się z bambusowej deski oraz czterech porcelanowych talerzy w kształcie trójkątnego kawałka pizzy, które mają zintegrowany uchwyt. Czteroczęściowy zestaw na dodatki zawierający trzy miseczki i deskę do serwowania idealnie nadaje się do podawania oliwek, kaparów, ziół, parmezanu czy rukoli – wedle uznania! Całość kolekcji dopełnia kamień do pieczenia pizzy, który gwarantuje równomierne rozmieszczenie ciepła i zmniejsza ilość wyciekających płynów – dzięki niemu ciasto jest naprawdę włoskie i wyjątkowo chrupiące.

Pizza Passion jest kontynuacją porcelanowych serii naczyń Villeroy & Boch stworzonych dla miłośników Italii. W ubiegłym roku swoją premierę miała kolekcja Pasta Passion składająca się talerzy i misek przeznaczonych do różnych rodzajów makaronów: od spaghetti po farfalle.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH