Meble w skandynawskim stylu: dekor Hansen. Fot. Interprint

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Meble w skandynawskim stylu: dekor Hansen. Fot. Interprint
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
22 lut 2018 10:51

Piękne meble: dekory drewna w skandynawskim stylu

Naturalne drewno nigdy się nie znudzi. Niezwykle plastyczne i ponadczasowe, jest materiałem pożądanym w aranżacji wnętrz.

Drewno to ukochany materiał Skandynawów, dodający wnętrzom ciepła i spokoju. Podobnie, jak nowy dekor Hansen firmy Interprint.

Styl i kultura naszych nordyckich sąsiadów fascynuje nas pod wieloma względami. Czy to pochwała dla ekologii i prostoty, a może chęć wrzucenia w życiu na luz i osiągnięcia wewnętrznego spokoju, sprawiły, że tak cenimy sobie skandynawskie aranżacje wnętrz? Jedno jest pewne. Nie można przejść obok nich obojętnie.

To także Cię zainteresuje: Płytki ceramiczne. 10 trendów wzorniczych na 2018 rok

W miejscu, gdzie słońce zza chmur wychodzi okazjonalnie, gdzie chłód powietrza przeszywa człowieka na wskroś, koniecznością jest otaczanie się tym co ciepłe i przytulne. Nowy dekor Hansen, pochodzący z kolekcji Six Pack 2018 to kwintesencja skandynawskiego stylu.

Rozjaśni wnętrza swoją delikatną barwą, a bogate usłojenie widoczne na powierzchni dekoru otoczy nas naturalną aurą, jak ciepłą kołderką. Nieregularnie przycięte kwiaty oraz pionowe usłojenie układające się naprzemiennie na dekorze, czynią z niego materiał idealny do wnętrz urządzonych w duchu slow life.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH