Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Socho Decor System. Fot. Buszrem

Socho Decor System. Fot. Buszrem
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 wrz 2016 12:00

Płytki dekoracyjne w stylu loft

Elementy z betonu architektonicznego są modnym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nadają przestrzeni industrialnego, loftowego charakteru - a surowa faktura i kolor doskonale podkreślają piękno pozostałego wyposażenia.

Bogate doświadczenie i wiedza firmy Buszrem w produkcji elementów betonowych pozwoliły na włączenie do swojej oferty ciekawego produktu. Płytki SOCHO DECOR SYSTEM o wymiarach 50 x 25 cm i grubości 1,2 cm, to nowość w ofercie firmy. Prostokątne płytki przeznaczone są do dekoracji ścian wewnątrz budynku. Elementy wykonane są ręcznie z naturalnego betonu architektonicznego. Dzięki temu wzór na ich powierzchni jest niepowtarzalny, a efekt estetyczny zapewnia wyjątkowy klimat wnętrz. Chłodne barwy - szary i biały – spełnią się w aranżacjach wnętrz minimalistycznych, gdzie beton architektoniczny łączy się z chromowymi, szklanymi i stalowymi detalami.

Płyty charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Należy układać je na puste spoiny o szerokości około 1 mm lub przy zastosowaniu spoin ozdobnych np. profili aluminiowych. Ozdobne płyty są dostępne m innymi w sieci sklepów OBI. Istnieje możliwość zakupu (na indywidualne zamówienie) narożników wklęsłych i wypukłych oraz dekorów, wzbogacających gamę rozwiązań dla architektów wnętrz

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA