Podłoga z drewna Wild Country. Fot. Kaczkan

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Podłoga z drewna Wild Country. Fot. Kaczkan
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
12 marz 2018 10:12

Podłoga z drewna: stawiamy na naturalne aranżacje

Aby współczesnym aranżacjom nadać nieco klimatycznego ciepła, a zarazem wprowadzić do nich wyraz elegancji, warto wykończyć je deskami z naturalnego drewna w interesującym kolorze.

Nowoczesne wnętrza zwykle utrzymane są w monochromatycznych barwach, a elementy wyposażenia i dodatki ograniczone są w nich do minimum, przez co w konsekwencji często sprawiają one wrażenie mało przytulnych. Aby współczesnym aranżacjom nadać nieco klimatycznego ciepła, a zarazem wprowadzić do nich wyraz elegancji, warto wykończyć je deskami Wild Country, które stanowią nowość w ofercie Kaczkan.

Żyjąc w biegu, doceniamy każdą wolną chwilę. Najchętniej spędzilibyśmy ją na łonie natury, jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na wyjazd za miasto lub przeprowadzkę na stałe. Alternatywą dla osób ceniących sposób życia i urządzania wnętrz osób zamieszkujących podmiejskie tereny, jest nadanie nowoczesnym przestrzeniom naturalnego akcentu, na przykład poprzez wykończenie podłogi deskami Kaczkan o wyjątkowym rysunku oraz pięknej kolorystyce. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdego dnia w zaciszu własnego domu lub mieszkania, można cieszyć się wyjątkowym ciepłem, przytulnością, rodzinną atmosferą i komfortem.

Modnie i naturalnie w Twoim wnętrzu

W nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, zwykle dominują stonowane tonacje bieli, szarości i czerni, a także minimalistyczny wystrój. W konsekwencji takie stylizacje prezentują się dość chłodno i ascetycznie. Aby je wizualnie ocieplić, doskonałym pomysłem jest szerokie zastosowanie w nich drewna. Do wykończenia podłogi można więc wykorzystać wysokiej jakości dwuwarstwowe dębowe deski od Kaczkan - Wild Country, które właśnie dołączyły do oferty firmy.

Zobacz także: Aranżacja salonu. 15 pomysłów na podłogę

Podłoga ta odznacza się nieregularnym rysunkiem, licznymi sękami oraz piękną barwą. Walory wizualne desek zostały podkreślone poprzez porycie ich transparentnym olejem, dzięki czemu idealnie odwzorowują autentyczny wygląd dębiny. Produkt urzeka ciepłym, przyjemnym charakterem, wnoszącym do wnętrza klimatyczny nastrój. Podłoga Wild Country doskonale komponuje się z drewnianymi meblami oraz designerskimi dodatkami, również wykonanymi z tego surowca.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH